V Třeboradicích nasázeli domácímu béčku rovných dvanáct gólů, sami přitom neinkasovali ani jednou. O nášup do sítě oslabeného celku hrajícího v Praze o třídu níž se postaralo pět hráčů – čtyřikrát zavěsil Rypka, třikrát Bláha, dvakrát Pokorný a Šára a jednou Šmíd.

O víkendu se dařilo také druhému týmu Pšovky, který přestřílel Horní Beřkovice 5:3. Každý z týmů okresního přeboru si pro přesnou střelbu vyhradil jeden z poločasů. Studený, Chytil, Holeček, Dohnal a Kvída se postarali o to, že domácím slibné vedení po změně stran pořádně zhořklo.

V akci byl také druhý A-třídní tým z okresního města. FC si po nedávném vítězství 3:2 v Čakovicích pozval pražského soupeře k sobě na Podolí. Ani tentokrát se domácí prostředí neukázalo jako výhoda a hosté srovnali krok po výsledku 1:2.

Čakovičtí v prvním poločase neproměnili pokutový kop, ve druhém se i tak dočkali vedení, a hned dvojnásobného. Antoš pak v 71. minutě už pouze korigoval. V sestavě nového trenéra Lišky staršího se objevila i zatím jediná ohlášená posila – Jakub Pudil se po skončení v dorostenecké kategorii vrátil do FC z Neratovic.

B-třídní Kralupy si po úvodní letní porážce v Ďáblicích spravily chuť v souboji dvou budoucích soupeřů podzimní I. B třídy. Na neutrálním hřišti ve Chvatěrubech porazily nováčka z Líbeznic 2:0. Premiérovou brankou se v novém týmu uvedl Miloslav Houška.

„Jedná se o jednatřicetiletého obránce nebo záložníka. V minulosti působil ve Střešovicích, Motorletu, Zličíně, Libušínu, mládeži Sparty, Rakovníku a před odchodem do Rakouska v Přední Kopanině,“ představilo vedení FK 1901 třetí zkušenou posilu k dvojici Stanislav Mařík – Petr Junek. Druhým skórujícím hráčem byl Matějček.