Podle slov předsedy poděbradského klubu Michala Lovětínského to bylo klasické remízové utkání. „Byli jsme asi více na balonu, měli jsme ale jen asi tři takové vážnější šance. Jinak to bylo klasické remízové utkání,“ uvedl po utkání předseda poděbradského Slovanu Michal Lovětínský.

„Hra se odehrávala především do vápna k vápnu, soupeř neměl snad žádnou vyloženou příležitost. A asi byl rád za bod. Pro nás je to ztráta, ale jinak jsou naše výkony stále na dobré vlně,“ přidal Michal Lovětínský.

Trenér hostí Jan Studený po minulém vyloučení nemohl figurovat na hřišti ani lavičce, zápas si ale ujít nenechal. „První půle byla trochu vlažnější, až na poslední pětiminutovku žádné velké šance k vidění nebyly. Domácí hrozili pouze ze standartek a my jsme domácího brankáře moc neprověřili. V závěru nás domácí dostali pod tlak a náš gólman musel řešit dvě nepříjemné střely," popsal ze svého pohledu první poločas.

„Na začátku druhé půle jsme nechali volného hráče ve vápně, ale náš brankář si s asi největší šancí domácích poradil. Druhá půle už byla zajímavější, ale většina domácích šancí mířila mimo naší branku. Z naší strany už to bylo lepší. Dostali jsme se do několika zakončení, ale nedokázali jsme přesněji zamířit," dodal k remíze. O víkendu se s týmem představí v lázeňském městě znovu, tentokrát na Bohemii.

Slovan Poděbrady – Pšovka Mělník 0:0

Rozhodčí: Kuba. ŽK: 1:0. Diváci: 50.


Načítám tabulku ...