„Žádná fotbalová podívaná to nebyla, ale pro nás je důležité, že jsme zápas zvládli,“ soudil trenér Pšovky Jan Studený. Kvůli jednozápasovému trestu za vyloučení v po všech stránkách nevydařeném utkání ve Vlašimi tentokrát koučoval z lavičky. A v prvním poločase příliš šancí neviděl.

„Hosté hrozili především z rohových kopů, které dobře zahrávali. Největší šanci měli z trestného kopu, ale s nepříjemnou střelou si náš gólman poradil. My jsme si moc šancí nevytvořili. Chyběla nám přesná finální přihrávka,“ poznamenal Studený.

Příprava: Dynamo Nelahozeves - Viktoria Všestudy, hráno 26. února 2023 na UMT ve Velvarech
Simon sestřelil Velkou Dobrou hattrickem, V Olších se střelec nenašel

Přesto se domácí tým dostal do kýženého vedení. „Jedinou branku první půle nám hosté trochu darovali. Po špatném odkopu z vápna jsme se dostali k míči, tentokrát jsme byli dost důrazní a podařilo se nám míč protlačit do branky,“ popsal první a nakonec i vítěznou trefu, která se po změně stran dočkala i potvrzení.

„Začátek druhé půle jsme měli navrch. Vytvořili jsme si několik šancí, ale další branku se nám podařilo přidat asi až na třetí pokus. Pár minut nato se nám podařilo přidat třetí branku po rohovém kopu. V závěru zápasu jsme se trochu zatáhli a do hry se dostali i hosté, ale do žádné šance jsme je nepustili,“ těšilo Studeného.

Fotbal. Ilustrační foto.
Výsledkový servis: Jak si o víkendu vedl váš oblíbený fotbalový tým?

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...