Velká Dobrá jela do Nelahozevsi, kde pokaždé prohraje, oslabena o distancovaného stopera Zimermana, což pro ní je fatální ztráta. V poli dokonce naskočil gólman Kindl. Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli 4:0, když zářil autor hattricku Lukáš Simon a prosadil se také nestárnoucí čahoun Michal Pekárek.

Zajímavostí je, že rozhodčí Suchý nevytáhl z kapsy za celý zápas ani jednu jedinou kartu, a to je pověstný tím, že bez milosti rozdává i červené. Zřejmě i na Dobré si pamatují, jak jim před časem v magnetu se Hřebčí vysypal dva borce do desáté minuty…

Svěřenci trenéra Daniela Kaplana položili základ k druhé jarní výhře hned v úvodu. „Do utkání jsme vystoupili dobře,“ řekl kouč v narážce na rychlý úvodní gól. Ve čtvrté minutě po Janovského centru z pravé strany poprvé udeřil Simon. Druhý gól přidal do dvacáté minuty Pekárek.

Pak se ke slovu dostali Doberšťí. „Měli několik standardních situací, ale vše vyřešila naše obrana včele s brankářem Zavadilem. Přestávka nám pomohla,“ zmínil kouč Dynama s tím, že druhý poločas už byl v režii jeho jedenáctky a výborně hrající Simon přidal další dva góly, ten poslední z penalty poté, co jeden z obránců zahrál rukou.

Druhý okresní zástupce v soutěži odehrál první skutečně domácí odvetu. Kralupští střelci ale v duelu s Jinočany cestu do branky nenašli, stejné platilo i o hostech. Oba soupeře ze středu tabulky tak nadále dělí dva body. Do středu tabulky se k nim nově připojilo právě i Dynamo.

Podle trenéra Kralup Karla Kristena chyběl k výhře větší hlad po gólu: „Do utkání jsme vstoupili ze zajištěné obrany, protože jsme si byli vědomi síly soupeře. Po celý zápas jsme byli aktivnějším týmem. Kdyby jsme byli hladovější po gólu, určitě jsme vyhráli. Takto máme jen bod, který se ale také počítá. Kluky musím pochválit za bojovnost a zodpovědný týmový výkon. Teď se musíme dobře připravit na malé hřiště v Jílovišti."
 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...