1/9

Podobně jako bousovský Luděk Holub (psali jsme zde) nebude od nové sezony pokračovat ani Luděk Kokoška v Rejšicích.

Ex-druholigový kouč podle svých slov s takovým scénářem úplně nepočítal a osnoval už plány pro rychlý návrat do nynější soutěže. Ten se mu během dva a půl roku trvajícího angažmá už jednou z druhého místa podařil.

„Za mě se to dalo určitě udělat až po sezoně a ne dvě kola před koncem. Dojedu tedy sezonu. Bylo by neseriózní odejít. Kluci chtějí, abych přišel i na rozlučku v sobotu. Většinu jsem si přivedl já a mám s nimi vztah," řekl ke svému konci osmapadesátiletý stratég.

Po druhém sestupu během tří sezon bude opětovné vykopání A-třídy úkolem pro jeho nástupce. Mužstvo převezme Jan Flachbart. Šestačtyřicetiletý bývalý ligový fotbalista do Rejšic v aktuálním okně volných přestupů přechází z Krchleb, kde v končící sezoně patřil mezi nejlepší střelce přeboru Nymburska.

Podle jednatele rejšického SK Josefa Pluhaře byly důvodem pro změnu neuspokojivé výsledky a sestup. „Trenér byl u nás už dva a půl roku, tak jsme říkali, že je možná čas tým oživit a nastartovat. Ty poslední zápasy nám to jen potvrdily,“ uvedl.

Zatímco bousovská domácí rozlučka spojená navíc s oslavami výročí klubu proti Slovanu Poděbrady výsledkově vyšla, Rejšice pokračovaly v útlumu. Proti Vrdům kromě inkasovaných gólů počítaly tak trochu symbolicky vzhledem k průběhu celé soutěže zraněné. Za Sameše ještě byla náhrada, po odstoupení Zvěřiny domácí končili v deseti.

Podle představ nedopadla ani domácí derniéra Horek. Proti stál ale už korunovaný vítěz soutěže, který po změně stran nemilosrdně trestal chyby. Trenér Mičinec navíc se sestavou kvůli marodce rovněž čaruje, jak se dá. K dispozici byla prakticky jen základní a na některých postech dost pochroumaná jedenáctka, síly tak docházely rychleji než favoritovi z Psár. Luštěnice ani béčko Kosmonos na hřištích soupeřů na body nedosáhly.

30. kolo: Čáslav B - Stará Boleslav 6:1 (21. Vilím, 48. Mach, 54. Ronovský, 78. Bašek, 80. Záruba, 90. Dastych - 85. Bláha), Rejšice - Vrdy 2:5 (35. a 81. z pen. Zörkler - 2. Petr, 45. Víšek, 49. Šveřepa, 59. Plašil, 80. Kapounek), Dolní Bousov - Sn Poděbrady 6:2 (27. a 48. Bělík, 51. a 84. Boček, 11. Horák, 87. Šolc - 8. Borovička, 57. Kafka), Úvaly - Pšovka Mělník 0:3 (62. a 80. Šmíd, 89. Mihalík), Horky n. J. - Psáry 2:4 (27. a 81. Šimek - 47. a 52. Azilinon, 64. z pen. a 90. Kalous), Hlízov - Lysá n. L. 6:0 (21. a 78. Tichý, 50. Martínek, 55. Král, 70. Šesták, 89. Kubín), Boh. Poděbrady - Luštěnice 2:1 (20. Kalina, 67. Havránek - 12. Pavlíček), Nymburk - Kosmonosy B 3:0 (31. Wiehl, 70. Andriichuk, 80. Drobný)


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
arrow_left Předchozí
1/9
Další arrow_right