Všechny branky padly až ve druhém poločase. Domácí dohrávající sezonu bez stresu z umístění rozhodli o svém vítězství až v závěrečné desetiminutovce. Chybu v zadních řadách Sparty za vyrovnaného stavu po sólo úniku ztrestal Vondra, vzápětí zasadil do rozhozené obrany pojistku Muška. Právě jeho gól byl nakonec vítězný.

Na oba se můžete podívat na videu:

Fotbalisté Libiše dvěma góly v rychlém sledu znovu převzali nad zápasem s Kutnou Horou vládu, trefili se Tobiáš Vondra a Pavel Muška | Video: Luboš Kurzweil

Hosté dohrávající bez vyloučeného Piskače, který oplácel faul ohnáním se po soupeři, po špatné rozehrávce sokolů ještě v nastavení snížili. Víc ale nestihli.

„Dovolili jsme soupeři srovnat na 1:1 a od té chvíle to už nebylo jen v našich rukou,“ přiznal po dramatickém závěru trenér Libiše Miroslav Kratochvíl. „Naštěstí pak přišel dlouhý pas od Tomáše Kvídy, který Tobiáš Vondra proměnil,“ připomněl s úlevou jeden z klíčových momentů utkání.

Výsledek kvitoval už proto, že hra v jeho očích vykazovala nedostatky. „Musíme se neustále snažit někoho nahradit jiným, kdo je zdravý, což nás ostatně postihuje po celou sezonu,“ objasnil.

Vyjádřil se i směrem k budoucnosti prvního celku Sokola, rok od sestupu z divize často propírané vzhledem k trvající zdravotní indispozici jeho dlouholetého manažera Vladimíra Vávry.

„Ještě jsme si nad tím s vedením nesedli, takže vůbec netuším, kdo zůstane, přijde a podobně. Ale měli bychom hrát minimálně stejnou soutěž,“ potvrdil trenér informace Mělnického deníku, že z Libiše odešla přihláška do krajského přeboru. „Panu Vávrovi každopádně přejeme, aby se mu vrátilo zdraví,“ vzkázal na dálku.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...