Podle na výsost spokojeného trenéra Daniela Kaplana byla jednou z okolností výhry, nikoli ale jedinou, skutečně absence ústřední osobnosti soupeře. Není divu - vždyť bývalý ligista Miroslav Slepička do té doby v sezoně nastřílel ještě o jeden gól víc než celá soupiska Dynama dohromady.

I když výkon Spartaku bez něj nejspíš strádal, ten domácí to rozhodně nesnižuje. Vždyť i na podzim si Příbram poradila a vyhrála 4:0. Během čarodějnického podvečera ale narazila. Kouč Kaplan za výhrou rozhodně žádné čáry neviděl…

„Kluci k zápasu přistoupili velmi dobře. Zaslouží pochvalu hlavně za to, jak dokázali přehrát jejich ještě o něco mladší zálohu. Góly padly po pohledných akcích. I diváci odcházeli spokojení. Po dlouho době jsme hráli pěkný fotbal,“ potvrdil s tím, že vidět a zdaleka nejen gólově byl silný ročník hráčů původem z Odolky. Janovský s Hrnčířem patří právě mezi ně.

„Myslím, že je to pro hosty ještě milosrdný výsledek. Po celý zápas jsme byli lepší a vypracovali si i dost šancí. Hosté to vzali hodně sportovně s tím, že nám gratulují a že pro ně je teď stěžejní následný domácí duel s Doksy,“ zmínil Daniel Kaplan hit příštího kola.

Pozici své jedenáctky pak nehodlá ani s téměř čtyřiceti body na kontě nijak přeceňovat. „Je to pro nás příjemný pohled. Vážíme si už jen toho, že jsme v přední polovině tabulky, kde bychom i rádi skončili. Stačí jeden dva zápasy a jste osmí,“ zůstává nohama na zemi dlouholetý šéf nelahozeveské kabiny.

Dyn. Nelahozeves - Sp. Příbram 3:1 (2:0)

Branky: 30. a 38. Janovský, 49. Hrnčíř - 81. Jeník. ŽK: 3:2. Diváci: 37.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...