„Po prostřídání už to nebylo úplně ono. Nicméně vyhráli jsme nad soupeřem, který hraje o soutěž výš, a to se počítá. Byla to dobrá prověrka,“ dodal hrající asistent Daniel Krulich.

Soupeř zachraňující se v nejvyšší soutěži hlavního města měl v nohách už sobotní zápas s mělnickou Pšovkou. Notně kombinovaná sestava, již hlavně kvůli nemocem tvořili áčkaři jen asi z poloviny, si z Prahy odvezla poněkud divokou porážku.

„Tak trochu hrůza. Prohráli jsme snad 4:7. Sešli jsme se asi jen s pěti hráči ze základu,“ hlásil hrající kouč Pšovky Miloš Mrvík po třetím utkání zimy.

Stejně jako nezdarům s Chabry a Bohušovicemi mu ještě nepřikládal větší význam. Nedělní generálka s Českou Lípou už by ovšem měla být o něčem jiném. Vyřešit se v klubu po odchodu podzimní jedničky Davida Šteinera snaží především pozici brankáře.

První zápasovou porci, a hned dvojitou, ordinoval svým svěřencům trenér dalšího okresního vyslance ve stejné třídě. Dynamo Nelahozeves po vítězství 4:3 nad Libčicemi podlehlo na umělce ve Velvarech o den později navlas stejným poměrem jinému účastníkovi I. B třídy – Vojkovicím.

Osmý tým podzimu ve skupině B I. A třídy se k tréninkům schází dvakrát týdně od poloviny ledna. Využívá nově vybudované menší umělé trávy na Dynamu. V hráčském „vybavení“ chystá jen minimum změn.

„Mimo Paličky, který u nás pokračovat nebude, kádr zůstane asi stejný. Možná doplníme o Kubu Kymra z Odolena Vody. Zatím je ale na dovolené a ještě u nás nenastoupil,“ upřesnil trenér Kaplan.