1/8

Nejlepší nálada pochopitelně panovala v Kostelci. Domácí v závěru přišli proti Čečelicím o těsný náskok a zapakovali si tak remízu, která jim týden předtím proti Vysoké s předstihem zajistila prvenství.

„Doufám, že v I. B třídě vydržíte dlouho. Výkony, které jsem u vás viděl, ukazovaly, že jste velice dobrý tým a postup si zasloužíte,“ gratuloval před předáním medailí a poháru předseda okresního svazu Slavoj Tichý.

Že je titul ve správných rukou, uznal při dekoraci ve středovém kruhu i Jiří Kábrt, trenér nakonec „až“ čtvrtých Čečelic a zároveň člen výkonného výboru OFS. „Vyhrál nejlepší, s nejvyrovnanějšími výkony,“ řekl.

close Josef Gabčo mladší obhájil s 45 góly korunu pro krále střelců okresního přeboru, druhý byl Josef Gabčo starší s 27. Na snímku s předsedou OFS Mělník Slavojem Tichým info Zdroj: FK Vysoká zoom_in Josef Gabčo mladší obhájil s 45 góly korunu pro krále střelců okresního přeboru, druhý byl Josef Gabčo starší s 27. Na snímku s předsedou OFS Mělník Slavojem Tichým Druhé místo uhájila Vysoká, která před rokem na rozdíl od Kostelce postup do kraje odmítla. Tentokrát se musela spokojit s individuální trofejí pro nejlepšího střelce soutěže Josefa Gabča mladšího. Autor pětačtyřiceti zářezů se ve druhém rodinném souboji proti Byšicím už odmlčel. Na vítězství i tak podíl měl. Střelecky dal o sobě vědět jeho otec, v konečném pořadí druhý před kapitánem Vysoké Janem Rolencem a řepínským Antonínem Kicelukem (oba po 25). Body na rozloučenou před odchodem do Dolních Beřkovic ovšem Gabčo starší nebral.

Před Čečelice se na třetí příčku vklínilo Mšeno, které výborné jaro korunovalo bůrem pro dorostenci doplněné béčko Libiše. Bez vstřeleného gólu a s nůší inkasovaných uzavřela své působení v přeboru i kompletní trojice sestupujících.

Vraňany napodobily dvanáct let starý „počin“ nedalekého Cítova a ve druhé třídě nezískaly ani bod. Ze zápasů proti dvěma nejsilnějším se sice omluvily, jinak si ale svým přístupem na jaře pravidelně získávaly sympatie soupeřů. Nejinak tomu bylo naposledy na Pšovce. V nové sezoně, pro kterou se přihlásili pouze do čtvrté třídy, už by si Vraňanští rádi zase připomněli chuť vítězství.

Béčko Pšovky si po záchraně rozlučkový zápas užilo. Mezi střelce se zapsal a hned dvakrát i brankář a kapitán Michal Jenč. Splnil tak cíl, s nímž šel na druhý poločas do útoku. Povedl se i Janu Netolickému, pro šestapadesátiletého činovníka byl odměnou za odehraných kompletních devadesát minut.

Jako regulérní brankář skóroval z penalty i řepínský Tomáš Majzlan do sítě Zálezlic. Ty kromě výprasku posbíraly na cestu do třetí třídy i dvě červené karty.

14. kolo: Kostelec n. L. - Čečelice 1:1 (50. Pazderka - 90. Novák), Velký Borek - Tišice 1:1 (24. Černý - 89. Lauda), Řepín - Zálezlice 9:0 (44., 54. a 57. Kiceluk, 69. z pen. Majzlan, 81. a 87. Kumbera, 72. Kejha, 77. z pen. Malarčík, 85. Sparco, ČK: 58. Krouský, 90. Matoušek – oba Zál.), Dolní Beřkovice - Horní Beřkovice 0:7 (19. a 20. Antoš, 45. a 89. Slavíček, 16. Novák, 73. Hrzán, 90. L. Polák), Mšeno - Libiš B 5:0 (47. a 82. Veselý, 31. Zajíc, 68. Dohnalík, 89. Martínek), Pšovka B - Vraňany 9:0 (4., 20. a 26. Eder, 84. a 87. Jenč, 5. Holeček, 32. Barac, 46. Šmejkal, 64. Netolický), Byšice - Vysoká 2:3 (50. a 55. Gabčo st. - 19. a 85. Rolenc, 37. Kettner)


Načítám tabulku ...
loading
arrow_left Předchozí
1/8
Další arrow_right