1/8

Fotbalisté SK Labský ovládli šlágr kola nejvyšší okresní soutěže rozdílem třídy a na čele tabulky tak tři víkendy před koncem podzimní části rázem získali pětibodový náskok. Drží jej nejen na podruhé pokořeného nováčka, ale také na Horní Beřkovice.

Rozjetý Slovan předvedl ve druhém poločase utkání s Vysokou famózní obrat z 0:2 na 3:2. Ještě před jeho dokonáním v nastaveném čase ale přišla kaňka v podobě červených karet na obou stranách. Vulgaritami nejhrubšího kalibru reagovali jeden na druhého trenér domácích Jiří Polák a kanonýr hostů Josef Gabčo mladší.

Rušno bylo také v závěru utkání mezi Velkým Borkem a Dolními Beřkovicemi, který domácí penaltou v 90. minutě, podle hostů darovanou, srovnali a v nastavení otočili. Druhou porážku v řadě – první domácí – utrpěly Čečelice, Mšeno je zaskočilo hned v první minutě.

Na tři porážky po sobě zareagovali v Byšicích. Podle trenéra Čurdy při vítězství v Zálezlicích dopadly na úrodnou zem promluvy o přístupu, nasazení a chování hráčů. V roli fackovacího panáka pokračovaly Vraňany tentokrát v Libiši. Jediná remíza se zrodila v Tišicích, kde se oba týmy v závěru dočkaly penaltového vyrovnání. Po obratu hostí měli poslední slovo domácí.

10. kolo: Kostelec n. L. - Řepín 5:1 (26. z pen., 48. a 59. Banga, 42. Holubář, 89. Hájek - 84. Sítař, ČK: 90. Sítař – Ř.), Velký Borek - Dolní Beřkovice 3:2 (11. Frič, 90. z pen. Šejnoha, 90+3. Mihalík - 22. Kvída, 87. Menčl), Čečelice - Mšeno 1:3 (78. Černý - 1. Veselý, 65. vl. Lauda, 74. Dohnalík), Tišice - Pšovka B 2:2 (5. Škoda, 94. z pen. Vávra - 84. z pen. Lelek, 90. Voleman, ČK: 93. Šára – Pš.), Zálezlice - Byšice 0:3 (11. a 90. Gabčo, 13. Holina), Horní Beřkovice - Vysoká 3:2 (48. a 90+2. Němec, 83. Bryslivec - 20. a 33. Gabčo, ČK: J. Polák – vedoucí H. B. - 85. Gabčo), Libiš B - Vraňany 9:1 (16. a 56. Vondra, 43. a 67. Plaček, 9. Kubíček, 53. Pospíšil, 64. Nejezchleba, 66. Havlík, 69. Kašpárek - 30. Dyrynk)