V zápasech hraných na polovině běžného hřiště s šesti hráči v poli a systémem každý s každým jednou dvacet minut Pražané porazili všechny soupeře shodně 1:0. Jejich brankář Radim Fulík tak nejen neinkasoval, ale od pořadatelů si odnesl také cenu pro nejlepšího gólmana turnaje.

Starší žáci Mšena (v červeném) a Všetat odehráli ukázkové utkání na kratším hřišti a s nižším počtem hráčů.
Potvrzeno! Dorostenci a starší žáci budou hrát přebory v sedmi

Výhra 2:1 nad Počaply a bezbranková remíza s Beřkovicemi posunula na druhé místo Lužec. Gólově nejbohatší zápas odehráli domácí v derby s polabským rivalem. Vítězství 7:2 přineslo Počaplům třetí místo. Marku Minářovi, který byl proti svému bývalému klubu nejvíce při chuti, ocenění pro nejlepšího střelce.

„Myslím, že turnaj přesně splnil účel, a spokojená byla snad i všechna mužstva,“ uvedl pořadatel Pavel Dohnal. Ten chystá fotbalovou zábavu také na poslední sobotu v červnu. Druhý ročník turnaje starých pánů slibuje kvalitní podívanou.

„Zúčastní se hráči z Moravy, Liberce i Varů včetně Pepíka Němce a Franty Dřížďala. Z roudnického týmu, s nímž jsme v sezoně 92-93 kopali ČFL, přijedou Aleš Pikl, Marián Řízek a další. Čestným hostem by měl být bývalý trenér Sparty Zdeněk Ščasný,“ láká do Počapel s předstihem Pavel Dohnal.

POSTUP. Florbalisté Wolves Kralupy nakonec zúročili výborně rozehranou sezonu v jedné ze skupin společné pražské a středočeské ligy.
Dřina nebyla marná. Florbaloví vlci se nakonec dočkali postupu