Na dvě stovky diváků se rozhodně nenudily. Magnetu velikonočního víkendu nechybělo prakticky nic, přinesl tři pokutové kopy, dvě červené karty a na závěr jako tečku pojišťující gól z poloviny hřiště.

Jednou z ústředních postav více bojovného než pohledného utkání se stal hostující kapitán Šmejkal. V prvním poločase zahodil první pokutový kop. Následně neproměnil ani další šance.

Když rozhodčí ze sousedního Mladoboleslavska Nejedlo ukázal na puntík v domácí šestnáctce i po změně stran, chopil se už exekuce Balog a úspěšně. Novák navíc brzy poté chladnokrevným zakončením náskok zdvojnásobil.

Rozhodnuto však nebylo. Také domácí dostali šanci zahrávat penaltu. Brankář Novotný ale Nedorosta vychytal. Snížení odvrátil jen na chvíli. Přišlo po jedné ze standardních situací ze strany a zakončení Salamakhy. Hosté už v té době dohrávali bez vykartovaného Makovského. S úderem devadesáté jej navíc následoval předčasně do sprchy i spoluhráč Volf.

V době vrcholící snahy o vyrovnání se do odraženého míče na polovině hřiště opřel Šmejkal a parádní trefou naplno odpálil lobkovickou radost. Mezi oběma nejlepšími týmy soutěže je aktuálně už desetibodový rozdíl.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...