Poprvé se tak stane ve druhém kole, kdy los zavedl Romu do Velkého Borku. Skupina má lichý počet týmů, v každém kole tak bude mít jeden z nich volno. Ubyly dvě rezervy - zárybská se přihlásila na Prahu-východ, vysocká skončila úplně. Z kralupské skupiny B se přesunula Spomyšl.

Podzimní program IV. třídy – skupina A

1. kolo: 14. a 15. 8., 17:00: ST Všetaty/Čečelice – Mšeno B, Byšice B – Spomyšl, Mlékojedy – Nebužely, volný los – Obříství B, Dřísy – Lužec B, Tuhaň – Roma Neratovice, Velký Borek B – Střezivojice.

2. kolo: 21. a 22. 8., 17:00: Mšeno B – Střezivojice, Roma Neratovice – Velký Borek B, Lužec B – Tuhaň, Obříství B – Dřísy, Nebužely – volný los, Spomyšl – Mlékojedy, ST Všetaty/Čečelice – Byšice B.

3. kolo: 28. a 29. 8., 17:00: Byšice B – Mšeno B, Mlékojedy – ST Všetaty/Čečelice, volný los – Spomyšl, Dřísy – Nebužely, Tuhaň – Obříství B, Velký Borek B – Lužec B, Střezivojice – Roma Neratovice.

4. kolo: 4. a 5. 9., 17:00: Mšeno B – Roma Neratovice, Lužec B – Střezivojice, Obříství B – Velký Borek B, Nebužely – Tuhaň, Spomyšl – Dřísy, ST Všetaty/Čečelice – volný los, Byšice B – Mlékojedy.

KDY HRAJÍ DOMA
Sobota – úředně: Tuhaň, Velký Borek B, Střezivojice, Roma Neratovice.
Neděle – 10:15: Mlékojedy, úředně: ST Všetaty/Čečelice (hř. Všetaty), Byšice B, Dřísy, Lužec B, Nebužely, Spomyšl, Mšeno B, úř. -3,5 hod: Obříství B.

5. kolo: 11. a 12. 9., 17:00: Mlékojedy – Mšeno B, volný los – Byšice B, Dřísy – ST Všetaty/Čečelice, Tuhaň – Spomyšl, Velký Borek B – Nebužely, Střezivojice – Obříství B, Roma Neratovice – Lužec B.

6. kolo: 18. a 19. 9., 16:30: Mšeno B – Lužec B, Obříství B – Roma Neratovice, Nebužely – Střezivojice, Spomyšl – Velký Borek B, ST Všetaty/Čečelice – Tuhaň, Byšice B – Dřísy, Mlékojedy – volný los.

7. kolo: 25. a 26. 9., 16:30: volný los – Mšeno B, Dřísy – Mlékojedy, Tuhaň – Byšice B, Velký Borek B – ST Všetaty/Čečelice, Střezivojice – Spomyšl, Roma Neratovice – Nebužely, Lužec B – Obříství B.

8. kolo: 2. a 3. 10., 16:00: Mšeno B – Obříství B, Nebužely – Lužec B, Spomyšl – Roma Neratovice, ST Všetaty/Čečelice – Střezivojice, Byšice B – Velký Borek B, Mlékojedy – Tuhaň, volný los – Dřísy.

9. kolo: 9. a 10. 10., 16:00: Dřísy – Mšeno B, Tuhaň – volný los, Velký Borek B – Mlékojedy, Střezivojice – Byšice B, Roma Neratovice – ST Všetaty/Čečelice, Lužec B – Spomyšl, Obříství B – Nebužely.

10. kolo: 16. a 17. 10., 15:30: Mšeno B – Nebužely, Spomyšl – Obříství B, ST Všetaty/Čečelice – Lužec B, Byšice B – Roma Neratovice, Mlékojedy – Střezivojice, volný los – Velký Borek B, Dřísy – Tuhaň.

11. kolo: 23. a 24. 10., 15:30: Tuhaň – Mšeno B, Velký Borek B – Dřísy, Střezivojice – volný los, Roma Neratovice – Mlékojedy, Lužec B – Byšice B, Obříství B – ST Všetaty/Čečelice, Nebužely – Spomyšl.

13. kolo: 30. a 31. 10., 14:00: Velký Borek B – Mšeno B, Střezivojice – Tuhaň, Roma Neratovice – Dřísy, Lužec B – volný los, Obříství B – Mlékojedy, Nebužely – Byšice B, Spomyšl – ST Všetaty/Čečelice.

12. kolo: 6. a 7. 11., 14:00: Mšeno B – Spomyšl, ST Všetaty/Čečelice – Nebužely, Byšice B – Obříství B, Mlékojedy – Lužec B, volný los – Roma Neratovice, Dřísy – Střezivojice, Tuhaň – Velký Borek B.


Načítám tabulku …