1/7

Z výsledku vzájemného souboje mezi dvěma z nich, kdy Vysoká během prvního poločasu zametla s Čečelicemi, profitoval Kostelec. Do čela tabulky SK Labský vrátila výhra v Horních Beřkovicích. Pro venku neporažený Slovan šlo o druhou domácí porážku v řadě.

Na čtvrtou příčku vyskočil cenným tříbodovým exportem ze Pšovky nováček z Řepína. Přehnal se přes dvojici Byšice - Velký Borek, jejichž zápas byl odložený na listopad kvůli rozsáhlé marodce v týmu hostí.

Souboj dvou devítibodových vyzněl těsně pro Mšeno. Hosté z Dolních Beřkovic jej ztratili až v závěru, kdy dohrávali po červené za urážku asistenta rozhodčího v deseti. Ještě mnohem hůř na tom byly s počtem hráčů nadále nulové Vraňany. Start v deseti a konec po vyloučení a zranění v osmi jednoznačně vystihuje výsledek zakulacený hosty z Tišic na deset.

První domácí výhru v sezoně urvalo béčko Libiše. Pumelicí z přímého kopu ji po necelých dvaceti minutách obstaral pro dopolední zápas áčka distancovaný Vetešník. Neúspěšná zálezlická snaha o vyrovnání těsného výsledku sklouzla ve druhém poločase k dvěma červeným faulům. Ztrátu hlásili i domácí, konkrétně zraněné koleno Filipa Mündla.

7. kolo: Horní Beřkovice - Kostelec n. L. 0:3 (68. Banga, 78. Holubář, 71. Soukup), Libiš B - Zálezlice 1:0 (19. Vetešník, ČK: 61. Kormosh, 72. Plicka - oba Zál.), Vraňany - Tišice 1:10 (44. Dyrynk - 17., 26. a 48. Pasovský, 56. a 74. Zeman, 61. z pen. a 70. Škoda, 20. Karlík, 33. z pen. Lauda, 90. Blechta, ČK: 38. Tomáš Páko - Vr.), Vysoká - Čečelice 7:2 (10., 22. a 38. Gabčo, 12. a 57. Rolenc, 32. Kettner, 48. Lemarie - 46. Douděra, 70. Strapko), Byšice - Velký Borek odloženo, Pšovka B - Řepín 0:2 (7. Sítař, 59. Kiceluk), Mšeno - Dolní Beřkovice 2:1 (16. z pen. Veselý, 82. Zajíc - 20. Kvída, 73. Petrov - DB)