1/8

V 19. kole šel SK Labský ve Mšeně ještě před přestávkou do deseti a zápas nakonec skončil jako druhý v soutěži tím nejméně atraktivním výsledkem. Na rozdíl jediného bodu se tak přitáhly druhé Čečelice, na posledních Vraňanech neměly po rychlých brankách sebemenší problém. Nakonec z toho byly dva hattricky a dvouciferný příděl.

Čečeličtí už na jaře pokračují bez ztráty jako jediní. Velký Borek si pro porážku, jejíž výši v poločase ještě zdaleka nic nenasvědčovalo, zajel do Vysoké. Po třech kolech s oblíbeným výsledkem (4:1) ubraly Byšice. Proti Řepínu to byl boj od první do poslední minuty. Přinesl nejen po jedné brance na každé straně, ale v jednu chvíli pro střelce obou branek také červené karty.

Očekávání vyrovnaného mače naopak nenaplnilo derby přes Labe mezi Libiší B a Tišicemi. Ty si nic nedělaly z doplnění domácí sestavy z áčka a vysekly kohouty rozdílem třídy. To v jediném nedělním utkání hrál „pendl“ z prvního týmu stěžejní roli. Jakub Pokorný k vítěznému gólu ze soboty přidal další nedlouho před koncem zápasu s Dolními Beřkovicemi.

19. kolo: Mšeno - Kostelec n. L. 0:0 (ČK: 40. Pazderka – K.), Pšovka B - Dolní Beřkovice 3:0 (87. a 89. Svoboda, 76. Pokorný), Byšice - Řepín 1:1 (58. z pen. Gabčo - 34. Labuť, ČK: 70. Gabčo st. - 70. Labuť), Vysoká - Velký Borek 7:1 (70., 86. a 90. Gabčo, 25. a 50. Kettner, 60. Prejsa, 77. Babovák - 75. T. Krajník), Vraňany - Čečelice 0:12 (16., 19. a 28. Palička, 3., 53. a 75. Černý, 1. Lauda, 35. Zeman, 36. Radomil, 63. Novák, 65. Douděra, 83. Bruner), Libiš B - Tišice 1:6 (63. Ciolek - 73. a 82. Pasovský, 13. Kozák, 53. Novák, 55. Oplt, 89. Prejzek), Horní Beřkovice - Zálezlice 7:0 (30., 57. a 73. Novák, 7. Mikula, 22. Markuzi, 67. z pen. Husák, 78. z pen. Brůža)