1/7

Podzimní půlmistr od Labe se za předešlou domácí porážku od Horních Beřkovic rehabilitoval suverénní výhrou v Dolních. Na první pohled hladce vyhrála také třetí Vysoká, proti Tišicím ale Rolenc hattrickem rozhodl až v závěrečné dvacetiminutovce. Chvíli předtím hosté ještě za vyrovnaného stavu dokonce neproměnili pokutový kop.

Na čtvrté Byšice se bodově dotáhl Velký Borek, derby na Pšovce hosté zlomili dvěma góly v rychlém sledu v průběhu druhého poločasu. Další tříbodový dovoz se po týdnu podařil Horním Beřkovicím, konečným dvoubrankovým rozdílem vedl Slovan v Libiši už po pěti minutách, ve zbylém čase padlo po jedné brance na každé straně.

Překvapením skončilo kokořínské derby ve Mšeně. Domácí dvojice Dohnalík – Veselý si na hostech z Řepína smlsla hned šestkrát a zápas nejen tabulkových sousedů tak měl zcela nečekaně jednostranný průběh.

Svůj podzimní zisk dokázaly během posledních dvou kol zdvojnásobit Zálezlice. Na minulou domácí výhru loňský nováček navázal také na hřišti nadále nulových Vraňan a záchrana pro něj rázem není takovým sci-fi jako před dvěma týdny.

21. kolo: Dolní Beřkovice - Kostelec n. L. 0:5 (32. a 71. Holubář, 15. D. Novák, 27. T. Novák, 22. Štáf), Mšeno - Řepín 6:1 (27., 43., 85. a 88. Dohnalík, 18. a 75. Veselý - 52. z pen. Kiceluk), Pšovka B - Velký Borek 1:3 (18. Pokorný - 14. T. Krajník, 55. Mihalík, 58. Ubry), Byšice - Čečelice 1:1 (28. Bureš - 10. Černý), Vysoká - Tišice 5:1 (74., 81. a 84. Rolenc, 30. Forman, 90. Gabčo - 24. Kozák), Vraňany - Zálezlice 1:5 (32. Baloun - 9. Vrtiška, 11. Plicka, 54. Latsko, 63. Ivanishko, 77. Lutsanych), Libiš B - Horní Beřkovice 1:3 (7. Icik - 5. a 50. Bryslivec, 2. Markuzi)