Předchozí
1 z 5
Další

Na dalších stranách článku se můžete podívat nejen na kompletní podzimní los jednotlivých soutěží, nejzajímavější přestupy v přeboru a trojce, ale i na postupový a sestupový klíč, který se změnil v návaznosti s návratem ke dvěma skupinám třetích tříd od sezony 2023/2024. Zapojit se pak můžete do ankety o tom, který tým má podle vás největší šanci na konečné první místo v okresním přeboru.

Sportfotbal okresní přebor

Nováčkové: Zálezlice (postup z III. třídy), Velký Borek (sestup z I. B)

Postupový klíč: do I. B třídy postoupí pouze vítěz

Sestupový klíč: jeden sestupující do III. třídy při žádném či jednom okresním sestupujícím z I. B třídy, každý další okresní sestupující z I. B třídy zvýší počet sestupujících do III. třídy vždy o jeden

Nejzajímavější letní přestupy: Josef Gabčo, Tomáš Prejsa (Byšice >>> Vysoká), Slavomír Vála (FC Mělník >>> Vysoká), Michal Pávek (Neratovice >>> Obříství), Pavel Novotný (Byšice >>> Obříství), Jaroslav Pešta (Horní Počaply >>> Vojkovice), Daniel Slezák, Jan Žídek (Horní Počaply >>> Dolní Beřkovice), Martin Vostřel (Kostelec >>> Tišice), David Šelemberk (Lobkovice >>> Vraňany)

Pořadí podle Deníku: 1. Čečelice, 2. Velký Borek, 3. Pšovka B, 4. Vysoká, 5. Kostelec, 6. Zálezlice, 7. Obříství, 8. Mšeno, 9. Dolní Beřkovice, 10. Horní Beřkovice, 11. Libiš B, 12. Tišice, 13 Vojkovice, 14. Vraňany

Los

1. kolo (20. a 21. srpna): Zálezlice - Velký Borek, Čečelice - Kostelec, Tišice – Mšeno, Vojkovice - Obříství, Dolní Beřkovice – Vysoká, Horní Beřkovice - Vraňany, Pšovka B - Libiš B

2. kolo (27. a 28. srpna): Velký Borek - Libiš B, Vraňany - Pšovka B, Vysoká - Horní Beřkovice, Obříství - Dolní Beřkovice, Mšeno - Vojkovice, Kostelec - Tišice, Zálezlice - Čečelice

3. kolo (3. a 4. září): Čečelice - Velký Borek, Tišice - Zálezlice, Vojkovice - Kostelec, Dolní Beřkovice – Mšeno, Horní Beřkovice - Obříství, Pšovka B - Vysoká Libiš B - Vraňany

4. kolo (10. a 11. září): Velký Borek - Vraňany, Vysoká - Libiš B, Obříství - Pšovka B, Mšeno - Horní Beřkovice, Kostelec - Dolní Beřkovice, Zálezlice - Vojkovice, Čečelice - Tišice

5. kolo (17. a 18. září): Tišice - Velký Borek, Vojkovice - Čečelice, Dolní Beřkovice - Zálezlice, Horní Beřkovice - Kostelec, Pšovka B – Mšeno, Libiš B - Obříství, Vraňany - Vysoká

6. kolo (24. a 25. září): Velký Borek – Vysoká, Obříství - Vraňany, Mšeno - Libiš B, Kostelec - Pšovka B, Zálezlice - Horní Beřkovice, Čečelice - Dolní Beřkovice, Tišice - Vojkovice

7. kolo (1. a 2. října): Vojkovice - Velký Borek, Dolní Beřkovice - Tišice, Horní Beřkovice - Čečelice, Pšovka B - Zálezlice, Libiš B - Kostelec, Vraňany – Mšeno, Vysoká - Obříství

8. kolo (8. a 9. října): Velký Borek - Obříství, Mšeno – Vysoká, Kostelec - Vraňany, Zálezlice - Libiš B, Čečelice - Pšovka B, Tišice - Horní Beřkovice, Vojkovice - Dolní Beřkovice

9. kolo (15. a 16. října): Dolní Beřkovice - Velký Borek, Horní Beřkovice - Vojkovice, Pšovka B - Tišice, Libiš B - Čečelice, Vraňany - Zálezlice, Vysoká - Kostelec, Obříství - Mšeno

10. kolo (22. a 23. října): Velký Borek – Mšeno, Kostelec - Obříství, Zálezlice – Vysoká, Čečelice - Vraňany, Tišice - Libiš B, Vojkovice - Pšovka B, Dolní Beřkovice - Horní Beřkovice

11. kolo (29. a 30. října): Horní Beřkovice - Velký Borek, Pšovka B - Dolní Beřkovice, Libiš B - Vojkovice, Vraňany - Tišice, Vysoká - Čečelice, Obříství - Zálezlice, Mšeno - Kostelec

12. kolo (5. a 6. listopadu): Velký Borek - Kostelec, Zálezlice – Mšeno, Čečelice - Obříství, Tišice – Vysoká, Vojkovice - Vraňany, Dolní Beřkovice - Libiš B, Horní Beřkovice - Pšovka B

13. kolo (12. a 13. listopadu): Pšovka B - Velký Borek, Libiš B - Horní Beřkovice, Vraňany - Dolní Beřkovice, Vysoká - Vojkovice, Obříství - Tišice, Mšeno - Čečelice, Kostelec – Zálezlice

Rebel III. třída

Nováčkové: Kralupy 1901, Mlékojedy (postup z IV. třídy), Horní Počaply (sestup z OP)

Postupový klíč: do OP postoupí vítěz + pokud z I. B třídy nesestoupí žádný okresní tým, postoupí do OP i druhý tým

Sestupový klíč: do IV. třídy sestoupí jeden tým

Nejzajímavější letní přestupy: Stanislav Klobása (Neratovice >>> Ovčáry), Radek Šulc (Záryby >>> Ovčáry), Jan Šindelka (Tišice >>> Lobkovice), Tomáš Jirský (Velešín >>> Lobkovice), Marek Zavoďančík (Lobkovice – přišel ze Slovenska), Jakub Zoreník (Vraňany >>> EMĚ Mělník), Jakub Dohnal (Horní Počaply >>> Cítov), Martin Malý (Řepín >>> Kly), Martin Sochůrek (Vehlovice >>> Hořín), Tomáš Viazanica (Vehlovice >>> Cítov)

Pořadí podle Deníku: 1. Lobkovice, 2. Veltrusy, 3. Řepín, 4. Ovčáry, 5. EMĚ Mělník, 6. Kralupy 1901 B, 7. Hořín, 8. Liběchov, 9. Dolany, 10. Kly, 11. Cítov, 12. Mlékojedy, 13. Horní Počaply, 14. Vehlovice

Los

1. kolo (20. a 21. srpna): Liběchov - Dolany, Cítov - Ovčáry, Vehlovice - EMĚ Mělník, Kralupy 1901 B - Kly, Lobkovice - Hořín, Mlékojedy - Horní Počaply, Řepín - Veltrusy

2. kolo (27. a 28. srpna): Dolany - Veltrusy, Horní Počaply - Řepín, Hořín - Mlékojedy, Kly - Lobkovice, EMĚ Mělník - Kralupy 1901 B, Ovčáry - Vehlovice, Liběchov - Cítov

3. kolo (2. a 3. září): Cítov - Dolany, Vehlovice - Liběchov, Kralupy 1901 B - Ovčáry, Lobkovice - EMĚ Mělník, Mlékojedy - Kly, Řepín - Hořín, Veltrusy - Horní Počaply

4. kolo (10. a 11. září): Dolany - Horní Počaply, Hořín - Veltrusy, Kly - Řepín, EMĚ Mělník - Mlékojedy, Ovčáry - Lobkovice, Liběchov - Kralupy 1901 B, Cítov - Vehlovice

5. kolo (17. a 18. září): Vehlovice - Dolany, Kralupy 1901 B - Cítov, Lobkovice - Liběchov, Mlékojedy - Ovčáry, Řepín - EMĚ Mělník, Veltrusy - Kly, Horní Počaply - Hořín

6. kolo (24. a 25. září): Dolany - Hořín, Kly - Horní Počaply, EMĚ Mělník - Veltrusy, Ovčáry - Řepín, Liběchov - Mlékojedy, Cítov - Lobkovice, Vehlovice - Kralupy 1901 B

7. kolo (1. a 2. října): Kralupy 1901 B - Dolany, Lobkovice - Vehlovice, Mlékojedy - Cítov, Řepín - Liběchov, Veltrusy - Ovčáry, Horní Počaply - EMĚ Mělník, Hořín - Kly

8. kolo (8. a 9. října): Dolany - Kly, EMĚ Mělník - Hořín, Ovčáry - Horní Počaply, Liběchov - Veltrusy, Cítov - Řepín, Vehlovice - Mlékojedy, Kralupy 1901 B - Lobkovice

9. kolo (15. a 16. října): Lobkovice - Dolany, Mlékojedy - Kralupy 1901 B, Řepín - Vehlovice, Veltrusy - Cítov, Horní Počaply - Liběchov, Hořín - Ovčáry, Kly - EMĚ Mělník

10. kolo (22. a 23. října): Dolany - EMĚ Mělník, Ovčáry - Kly, Liběchov - Hořín, Cítov - Horní Počaply, Vehlovice - Veltrusy, Kralupy 1901 B - Řepín, Lobkovice - Mlékojedy

11. kolo (29. a 30. října): Mlékojedy - Dolany, Řepín - Lobkovice, Veltrusy - Kralupy 1901 B, Horní Počaply - Vehlovice, Hořín - Cítov, Kly - Liběchov, EMĚ Mělník - Ovčáry

12. kolo (5. a 6. listopadu): Dolany - Ovčáry, Liběchov - EMĚ Mělník, Cítov - Kly, Vehlovice - Hořín, Kralupy 1901 B - Horní Počaply, Lobkovice - Veltrusy, Mlékojedy - Řepín

13. kolo (12. a 13. listopadu): Řepín - Dolany, Veltrusy - Mlékojedy, Horní Počaply - Lobkovice, Hořín - Kralupy 1901 B, Kly - Vehlovice, EMĚ Mělník - Cítov, Ovčáry - Liběchov

IV. třída – skupina A

Nováčkové: Kly B, Lobkovice B (nově utvořené týmy)

Postupový klíč: z obou skupin IV. třídy může postoupit celkem až 12 týmů, s každým okresním týmem sestupujícím z I. B třídy se tento počet vždy o jeden tým sníží

Stupně vítězů podle Deníku: 1. Střezivojice, 2. Roma Mělník, 3. Velký Borek B

Los

1. kolo (20. a 21. srpna): Střezivojice - Velký Borek B, ST Všetaty/Čečelice - Nebužely, Spomyšl - Mšeno B, Kly B - Obříství B, Lobkovice B - Roma Mělník, Byšice B – Lužec B, Dřísy - Tuhaň

2. kolo (27. a 28. srpna): Velký Borek B - Tuhaň, Lužec B - Dřísy, Roma Mělník - Byšice B, Obříství B - Lobkovice B, Mšeno B - Kly B, Nebužely - Spomyšl, Střezivojice - ST Všetaty/Čečelice

3. kolo (3. a 4. září): ST Všetaty/Čečelice - Velký Borek B, Spomyšl - Střezivojice, Kly B - Nebužely, Lobkovice B - Mšeno B, Byšice B - Obříství B, Dřísy - Roma Mělník, Tuhaň – Lužec B

4. kolo (10. a 11. září): Velký Borek B – Lužec B, Roma Mělník - Tuhaň, Obříství B - Dřísy, Mšeno B - Byšice B, Nebužely - Lobkovice B, Střezivojice - Kly B, ST Všetaty/Čečelice - Spomyšl

5. kolo (17. a 18. září): Spomyšl - Velký Borek B, Kly B - ST Všetaty/Čečelice, Lobkovice B - Střezivojice, Byšice B - Nebužely, Dřísy - Mšeno B, Tuhaň - Obříství B, Lužec B - Roma Mělník

6. kolo (24. a 25. září): Velký Borek B - Roma Mělník, Obříství B – Lužec B, Mšeno B - Tuhaň, Nebužely - Dřísy, Střezivojice - Byšice B, ST Všetaty/Čečelice - Lobkovice B, Spomyšl - Kly B

7. kolo (1. a 2. října): Kly B - Velký Borek B, Lobkovice B - Spomyšl, Byšice B - ST Všetaty/Čečelice, Dřísy - Střezivojice, Tuhaň - Nebužely, Lužec B - Mšeno B, Roma Mělník - Obříství B

8. kolo (8. a 9. října): Velký Borek B - Obříství B, Mšeno B - Roma Mělník, Nebužely – Lužec B, Střezivojice - Tuhaň, ST Všetaty/Čečelice - Dřísy, Spomyšl - Byšice B, Kly B - Lobkovice B

9. kolo (15. a 16. října): Lobkovice B - Velký Borek B, Byšice B - Kly B, Dřísy - Spomyšl, Tuhaň - ST Všetaty/Čečelice, Lužec B - Střezivojice, Roma Mělník - Nebužely, Obříství B - Mšeno B

10. kolo (22. a 23. října): Velký Borek B - Mšeno B, Nebužely - Obříství B, Střezivojice - Roma Mělník, ST Všetaty/Čečelice – Lužec B, Spomyšl - Tuhaň, Kly B - Dřísy, Lobkovice B - Byšice B

11. kolo (29. a 30. října): Byšice B - Velký Borek B, Dřísy - Lobkovice B, Tuhaň - Kly B, Lužec B - Spomyšl, Roma Mělník - ST Všetaty/Čečelice, Obříství B - Střezivojice, Mšeno B - Nebužely

12. kolo (5. a 6. listopadu): Velký Borek B - Nebužely, Střezivojice - Mšeno B, ST Všetaty/Čečelice - Obříství B, Spomyšl - Roma Mělník, Kly B – Lužec B, Lobkovice B - Tuhaň, Byšice B - Dřísy

13. kolo (12. a 13. listopadu): Dřísy - Velký Borek B, Tuhaň - Byšice B, Lužec B - Lobkovice B, Roma Mělník - Kly B, Obříství B - Spomyšl, Mšeno B - ST Všetaty/Čečelice, Nebužely - Střezivojice

IV. třída – skupina B

Nováčkové: PTZ Nelahozeves, Hostín (sestup z III. třídy)

Postupový klíč: z obou skupin IV. třídy může postoupit celkem až 12 týmů, s každým okresním týmem sestupujícím z I. B třídy se tento počet vždy o jeden tým sníží

Stupně vítězů podle Deníku: 1. Čechie Kralupy, 2. Chvatěruby, 3. Hostín

Los

1. kolo (20. a 21. srpna): Ledčice - Úžice, Sazená - PTZ Nelahozeves, Jeviněves - ST Chlumín/Tuhaň, Čechie Kralupy - Chvatěruby, Uhy - Tursko, Hostín - Postřižín, Dolany B - Dřínov

2. kolo (27. a 28. srpna): Postřižín - Dolany B, Tursko - Hostín, Chvatěruby - Uhy, ST Chlumín/Tuhaň - Čechie Kralupy, PTZ Nelahozeves - Jeviněves, Úžice - Sazená, Nová Ves - Ledčice

3. kolo (3. a 4. září): Sazená - Nová Ves, Jeviněves - Úžice, Čechie Kralupy - PTZ Nelahozeves, Uhy - ST Chlumín/Tuhaň, Hostín - Chvatěruby, Dolany B - Tursko, Dřínov - Postřižín

4. kolo (10. a 11. září): Tursko - Dřínov, Chvatěruby - Dolany B, ST Chlumín/Tuhaň - Hostín, PTZ Nelahozeves - Uhy, Úžice - Čechie Kralupy, Nová Ves - Jeviněves, Ledčice - Sazená

5. kolo (17. a 18. září): Jeviněves - Ledčice, Čechie Kralupy - Nová Ves, Uhy - Úžice, Hostín - PTZ Nelahozeves, Dolany B - ST Chlumín/Tuhaň, Dřínov - Chvatěruby, Postřižín - Tursko

6. kolo (24. a 25. září): Chvatěruby - Postřižín, ST Chlumín/Tuhaň - Dřínov, PTZ Nelahozeves - Dolany B, Úžice - Hostín, Nová Ves - Uhy, Ledčice - Čechie Kralupy, Sazená - Jeviněves

15. kolo (28. září): Dřínov - Hostín, Postřižín - Uhy, Tursko - Čechie Kralupy, Chvatěruby - Jeviněves, ST Chlumín/Tuhaň - Sazená, PTZ Nelahozeves - Ledčice, Úžice - Nová Ves

7. kolo (1. a 2. října): Čechie Kralupy - Sazená, Uhy - Ledčice, Hostín - Nová Ves, Dolany B - Úžice, Dřínov - PTZ Nelahozeves, Postřižín - ST Chlumín/Tuhaň, Tursko - Chvatěruby

8. kolo (8. a 9. října): ST Chlumín/Tuhaň - Tursko, PTZ Nelahozeves - Postřižín, Úžice - Dřínov, Nová Ves - Dolany B, Ledčice - Hostín, Sazená - Uhy, Jeviněves - Čechie Kralupy

9. kolo (15. a 16. října): Uhy - Jeviněves, Hostín - Sazená, Dolany B - Ledčice, Dřínov - Nová Ves, Postřižín - Úžice, Tursko - PTZ Nelahozeves, Chvatěruby - ST Chlumín/Tuhaň

10. kolo (22. a 23. října): PTZ Nelahozeves - Chvatěruby, Úžice - Tursko, Nová Ves - Postřižín, Ledčice - Dřínov, Sazená - Dolany B, Jeviněves - Hostín, Čechie Kralupy - Uhy

11. kolo (29. a 30. října): Hostín - Čechie Kralupy, Dolany B - Jeviněves, Dřínov - Sazená, Postřižín - Ledčice, Tursko - Nová Ves, Chvatěruby - Úžice, ST Chlumín/Tuhaň - PTZ Nelahozeves

12. kolo (5. a 6. listopadu): Úžice - ST Chlumín/Tuhaň, Nová Ves - Chvatěruby, Ledčice - Tursko, Sazená - Postřižín, Jeviněves - Dřínov, Čechie Kralupy - Dolany B, Uhy - Hostín

13. kolo (12. a 13. listopadu): Dolany B - Uhy, Dřínov - Čechie Kralupy, Postřižín - Jeviněves, Tursko - Sazená, Chvatěruby - Ledčice, ST Chlumín/Tuhaň - Nová Ves, PTZ Nelahozeves - Úžice

14. kolo (19. a 20. listopadu): Nová Ves - PTZ Nelahozeves, Ledčice - ST Chlumín/Tuhaň, Sazená - Chvatěruby, Jeviněves - Tursko, Čechie Kralupy - Postřižín, Uhy - Dřínov, Hostín - Dolany B