1/8

Vysoká se v sobotu prostřílela o bod do čela tabulky, když Dolní Beřkovice zdemolovala rozdílem deseti branek. Autora téměř poloviny gólů asi upřesňovat netřeba. Dosavadní lídr z Kostelce o den později už jen srovnal krok. Na béčku Pšovky dokonce po penaltě prohrával, stejným způsobem ale stačil vyrovnat.

Pro nezaujatého diváka asi nejzajímavější utkání se odehrálo v Libiši. Hosté z Velkého Borku započali odplatu za podzimní domácí porážku až po dvou obdržených brankách. Do půle stačili vyrovnat, po změně stran už na hřišti vládli, výsledkem byla tenisová výhra 6:3.

PODÍVEJTE SE: Nakonec vítězný gól Velkého Borku v podání Tomáše Krajníka:

Sokol Libiš B - Slavia Velký Borek (3:6). Tomáš Krajník po přihrávce Michala Junka s ledovým klidem vstřelil čtvrtou branku hostí. | Video: Luboš Kurzweil

Fotogalerie a videa z utkání Libiš B - Velký Borek:

Fotogalerie: Okresní přebor: Sokol Libiš B - Slavia Velký Borek

Slavia tak zůstává ve společnosti na jaře stoprocentních týmů Vysoké a Čečelic. Ty si ve druhém poločase zcela jistým krokem došly pro výhru v Horních Beřkovicích. Plusové tři body a na jaře první zapsaly Tišice v Zálezlicích. Roli favorita potvrdil venku – konkrétně ve Vraňanech - i Řepín.

17. kolo: Pšovka B - Kostelec n. L. 1:1 (59. z pen. Dvorný – 79. z pen. Pazderka), Byšice - Mšeno 4:1 (49. a 64. J. Vozáb, 25. Holina, 31. Bureš - 88. Dohnalík), Vysoká - Dolní Beřkovice 13:3 (11., 45. z pen., 55., 78., 82. a 88. Gabčo, 13., 14. a 57. Kettner, 53. a 73. Prejsa, 4. Forman, 55. Vála - 39. a 69. z pen. Demeter, 18. Charalambidis), Vraňany - Řepín 2:6 (15. Raichl, 54. Baloun – 4., 48. z pen. a 79. Sítař, 23. Kraus, 28. a 42. Kiceluk), Libiš B - Velký Borek 3:6 (7. Vondra, 23. Machka, 68. z pen. Icik - 35. Nesládek, 42. z pen. Šejnoha, 49. Mihalík, 55. T. Krajník, 57. Lamač, 89. Procházka), Horní Beřkovice - Čečelice 1:3 (12. Polák - 3. Palička, 51. Černý, 90. z pen. Resl), Zálezlice - Tišice 0:4 (17. Pasovský, 36. Karlík, 63. Oplt, 90. z pen. Lauda).