1/7

V obou případech měl navrch sudí a létaly červené karty. V případě zálezlického zápasu ve Mšeně hned čtyři. Dvě do půle – z toho jedna na lavičce a druhá po dvou žlutých. Stejný počet pak okolo 60. minuty za zmaření šance a následnou polemiku s rozhodčím Petrem Stibůrkem ze strany kapitána a trenéra Lukáše Laksara.

close info Zdroj: FAČR zoom_in Podle jeho pozdějšího vykreslení mariáše nešlo o nějakou zákeřnost na hřišti, ale o přinejmenším zcela necitlivý přístup „zamindrákovaného“ rozhodčího. Zároveň ale i sebekriticky přiznal, že situaci nezvládl ideálně a týmu se za oslabení omluvil. Domácí, kteří po vyrovnání skóre osmičkou statečných rozhodli až v drtivé početní převaze, naproti mluvili o neukázněnosti soupeře.

Čečelice sice v Obříství dohrály v plném počtu, pouze z publika ale musel porážku svého celku dosledovat trenér Jiří Kábrt. Ještě na lavičce a také ve hřišti se u hlavního Martina Demetera dožadoval vysvětlení uznání branky po údajném přerušení hry. V pozdějším písemném protestu se pak sám bývalý rozhodčí a nyní i člen vedení okresního svazu ohradil také proti tomu, že by sudího poslal do pr…

Obříství každopádně dovedlo zápas do vítězného konce a na čele tabulky udrželo krok s Vysokou. Ta naložila Tišickým za potupnou podzimní porážku ještě o gól víc a s výrazným příspěvkem (4) u toho pochopitelně nemohl chybět král střelců Gabčo.

Třetí Velký Borek pokračoval po týdnu ve střeleckém bobříku mlčení, čehož v zajímavém utkání dvou předních týmů využil Kostelec. Překvapením byl domácí bodový výprodej Libiše B. Hostům z Dolních Beřkovic stačily na první jarní výhru dva brejky v kombinaci se schopnostmi Jaroslava Kmocha. To druhé Beřkovice – Horní - jdou na jaře od jedné výhry k další. Tentokrát to doma odskákala v posledních kolech se hledající záloha Pšovky.

V existenčním souboji týmů ze dna tabulky se z posílení vyhlídek na záchranu radovaly Vraňany. Modlit by se ovšem měly, aby z kraje kromě Byšic nespadl už žádný další okresní celek a nezvyšoval se tak počet sestupujících. Pětibodovou ztrátu na dvanácté Zálezlice totiž budou ve zbylých dvou kolech likvidovat jen těžko. Vojkovice už jsou s podobným mankem na předposlední flek jednou nohou ve třetí třídě.

Ohlasy ze zápasů na dalších stranách článku ►►►

25. kolo: Kostelec - Velký Borek 2:0 (34. z pen. a 70. T. Novák), Mšeno - Zálezlice 4:1 (26. a 69. Janoušek, 76. a 89. Ščasný - 66. Halas, ČK: 13. Svoboda, 34. Matoušek, 60. Laksar, 60. Plicka – všichni Zál.), Obříství - Čečelice 4:2 (14. Franz, 39. Reichert, 60. Linka, 65. Sus - 13. a 68. Douděra, ČK: 41. Kábrt – trenér Čečelic), Vysoká - Tišice 8:1 (Gabčo 4, Rolenc 2, Dzimko, Kettner - Blechta), Vraňany - Vojkovice 1:2 (28. vl. Linhart - 15. vl. Šulko, 17. Uhliar, ČK: 90.+ Mikš – Vr.), Libiš B - Dolní Beřkovice 1:2 (9. Čepec - 27. a 59. J. Kmoch), Pšovka B - Horní Beřkovice 1:3 (41. Bursa - 37. Hyka, 68. z pen. Bryslivec, 76. z pen. Bryslivec)


Načítám tabulku ...
arrow_left Předchozí
1/7
Další arrow_right