Pokud už naše digitální předplatné máte a jste tedy členy Deník Klubu, přílohu si můžete jednoduše stáhnout ve formátu pdf ve svém předplatitelském účtu. Dostanete se do něj takto:

1. Nejprve se ZDE přihlásíte přes svůj e-mail a Vámi zvolené heslo

2. Pokud jste přihlášeni, klikněte na mobilu v pravém horním rohu displeje na menu a poté ve spodní části displeje na tlačítko "Můj účet" (na desktopu se na tlačítko "Můj účet" dostanete tak, že kliknete v pravém horním rohu obrazovky na svůj profil a poté se Vám rozbalí nabídka s tímto tlačítkem)

3. Ve svém účtu pak klikněte na záložku "Speciální přílohy ke stažení", kde najdete nejen přílohu K FORTUNA:LIZE, ale i další přílohy

Nejlepší materiály z obsahu přílohy Deníku k FORTUNA:LIZE jsme navíc zařadili ve formě článků. Najdete je ZDE. Ovšem přístup a možnost čtení mají exkluzivně opět pouze naši digitální předplatitelé. Staňte se jím i vy a čtěte vše bez omezení. Nyní předplatné v akci za 1 korunu na celý první měsíc! Stačí kliknout ZDE.

Současně ještě připomínáme, že v pondělí 17. srpna vyšla v Deníku i další příloha - Fotbalový podzim. Ta se věnuje klubům v nižších soutěžích od ČFL po I.B třídu. Předplatitelé mohou číst pochopitelně články i z této přílohy.

Zde si vyberte kraj, o němž chcete číst:

Jihočeský kraj Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj Královéhradecký kraj
Liberecký kraj Moravskolezský kraj
Olomoucký kraj Pardubický kraj
Praha Plzeňský kraj
Středočeský kraj Ústecký kraj
Kraj Vysočina Zlínský kraj

Spolu s vydáním přílohy Fotbalový podzim startujeme oblíbenou hru Tip liga, v níž se tipují výsledky nižších fotbalových soutěží. V naší soutěži můžete vyhrát originální dres české fotbalové reprezentace, sud piva Gambrinus, sázenky společnosti Fortuna v hodnotě až pět tisíc korun a také poukaz na vysílání internetové televize Lepší.TV v hodnotě 2 500 korun. Stačí se zapojit! Jak na to? Vše najdete ZDE.