VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal

včera 16:31

Okres zná krále. Nejlepším sudím se stal Jiří Blahout

Mělnicko – Je hotovo, je dobojováno! Anketa o nejlepšího fotbalového rozhodčího okresních soutěží je minulostí a vítězem se stal Jiří Blahout, který díky vám zvítězil s počtem 819 hlasů. Blahout tak porazil o 44 bodů svého největšího rivala v boji o celkové prvenství – Michala Hamšíka, bronzový skončil s necelými pěti sty hlasy Petr Driml. 

17.2.2018

Pšovka začala přípravu špatně. Dnes vyzve Slaný

Mělník – Mají za sebou první dvě utkání v zimní přípravě a ani jedno se jim nepovedlo. Dnes mají šanci na reparát. Fotbalisté Pšovky Mělník ve 13.00 nastoupí na umělé trávě v Brozanech k dalšímu přátelskému utkání, výběr trenéra Libora Tomáška tentokrát změří síly se Slaným, účastníkem krajského přeboru.

15.2.2018

Video znovu v akci. Před ligou ho testovaly celky z přeboru

Beroun – Jaké je to, když rozhodčímu na hřišti pomáhá kolega u videa? Kromě vybraných prvoligových týmů si novinku vyzkoušeli už i fotbalisté Českého lva-Unionu Beroun a Přední Kopaniny. Přípravný zápas účastníků středočeského a pražského přeboru posloužil jako důležitý test videorozhodčího před jarním začátkem HET ligy.

15.2.2018

Kupa turnajů, aerobik a radost. V Libiši se děti fotbalem baví

Libiš /FOTOGALERIE/ – Někteří fotbalisté ji vyloženě nenávidí, ale u každého je zapotřebí. Zimní příprava. Teď je v plném proudu a to i u těch nejmenších hráčů, kteří mají podstatnou část kariéry před sebou. V Libiši tomu není jinak a mladé naděje Sokola absolvují momentálně přípravu dlouhou téměř pět měsíců. 

14.2.2018

Michal Klesa míří za Ličkou a spol. Je radost si s nimi zahrát, říká

Střední Čechy /ROZHOVOR/ – Ex-příbramský fotbalista rozšířil zbuzanskou kolonii hráčů s ligovým životopisem.

14.2.2018

Trávníky ožívají. Přípravu zpestří i Český pohár

Mělnicko – Zimní turnaj táhne! Celkem dvacet fotbalových týmů z okresních soutěží se během následujících týdnů zapojí do Českého poháru, který pořádá během dlouhé přestávky OFS Mělník. 

14.2.2018

V Kralupech vědí, jak vytvořit peklo pro soupeře

Mělnicko – Umí udělat pořádnou atmosféru. Takovou, že se při ní hraje špatně i naprosté světové špičce. Řeč je o fanoušcích. Hrát bez nich svým způsobem postrádá smysl. To právě oni jsou zárodkem faktu, že je fotbal nejpopulárnější hrou planety. Nejlepší světové kluby jich mají miliony a amatérské kluby na nejnižších úrovních desítky. Přesto všichni společně tvoří celé kouzlo fotbalu.

14.2.2018

Oslabené Kralupy v Příbrami propadly

Kralupy – Chtěli navázat na vydařené předchozí kolo, plán se jim ale i díky mnoha absencím vůbec nevyvedl. Futsalisté Kralup v rámci sedmnáctého kola Středočeského krajského přeboru prohráli na půdě Příbrami vysoko 7:2.

13.2.2018

Další výhra. Neratovice v přípravě válí

Neratovice – Je jim úplně jedno, zda jde o mistrovské utkání, nebo zda jde o přípravný zápas. Vítězí dál. Fotbalisté Neratovic o víkendu změřili síly v přátelském zápase s pražským týmem ABC Braník, který dokázali po povedené druhé půli porazit 3:1.

12.2.2018

ON-LINE: Ptali jste se neratovického předsedy Vladimíra Kaňky

Neratovice – Odvádí nespočet práce, která je nezbytná pro chod fotbalového klubu, i díky němu mají Neratovice slušně našlápnuto k tomu, aby se na jaře porvaly o postup do třetí ligy, byť se nepostaral o jediný gól. Vladimír Kaňka je předsedou Neratovic a především on stojí za tím, že je FK zdravým fungujícím oddílem, který se může chlubit širokou mládežnickou základnou. Teď navíc odpovídal na vaše dotazy! 

10.2.2018

Libiš piluje formu. Bez tří hráčů

Libiš – Už jedou naplno a pilně zbrojí na jarní část krajského přeboru. Fotbalisté Libiše se dnes představí už ve čtvrtém přípravném utkání, v Praze změří síly s Ďáblicemi.

7.2.2018

Přiznání se a pomoc ubývají. Zaspala fair play dobu?

Mělnicko – Fair play. Dvě slova, která dokáží zahřát u srdce. Přitom stačí málo. Přiznat vlastní teč, po které při fotbalovém zápase vhazuje protivník, pomoct zraněnému protihráči za lajnu, nebo si stačí jen podat po závěrečném hvizdu ruku se soupeřem, který vám na trávníku znepříjemňoval hru. To vše do těchto dvou slov patří a jde o jistou povinnost. Ovšem někteří fotbalisté takový výraz vůbec neznají.

7.2.2018

Neratovický fotbal nabízí dva kempy. Jeden i v Podkrkonoší

Mělnicko – V předchozím týdnu jsme fotbalovým příznivcům nabídli možnost využití fotbalového kempu Daniela Hnízdila pro mladé brankáře. I hráči „z pole“ ale mají šanci o prázdninách zavítat na jednu z dalších místních fotbalových škol, pro nejmenší sportovce je pořádá oddíl z Neratovic.

7.2.2018

Trénování pod proudem. Fotbalisté zkouší nové metody

Střední Čechy – Běžky, spinning, posilovna, ochutnávka jiných sportů… Podobná zpestření zimní přípravy nejsou pro fotbalisty ničím novým. Někteří trenéři se ovšem snaží jít s dobou, a tak se i v neprofesionálních klubech dostává ke slovu moderní technologie. Jedním ze zastánců je neratovický Tomáš Staněk. Hráči divizního kádru z Mělnicka pod ním absolvují tréninky, při kterých jim svaly stimuluje elektrický proud.

6.2.2018

Povedený reparát! Dorost Libiše si načepoval jedenáctku

Libiš – Facka na úvod přípravy zabrala. Fotbaloví dorostenci Libiše si po vysoké porážce 2:8 od dorostu Neratovic připsali v dalším utkání jasné vítězství, když doslova smetli Březiněves 11:1. 

6.2.2018

Zápy vedou turnaj na Meteoru, ale ke spokojenosti mají daleko

Praha – Do druhé poloviny se o víkendu přehoupl program zimního turnaje na Meteoru. V čele osmičlenného pelotonu stojí po čtyřech kolech fotbalisté Záp.

5.2.2018

Z plesu na trávník? Nevydařený tah, Pšovka prohrála

Mělník – Na úvod porážka. Fotbalisté Pšovky Mělník mají za sebou první přípravné utkání před startem jarní části I. A třídy, ve kterém změřili síly na roudnické umělé trávě se Štětím, účastníkem krajského přeboru. Svěřenci trenéra Libora Tomáška prohráli 1:4, jediný gól Pšovky vstřelil Martínek. 

4.2.2018

Druhý zápas, druhá výhra. Neratovice porazily Kolín

Neratovice - Povzbudivého vítězství dosáhli v sobotu fotbalisté Neratovic, kteří zavítali do Kolína, kde se postavili místnímu FK. Výlet to byl vydařený, druhý celek divize porazil účastníka stejné soutěže 4:3.

3.2.2018

Dorost Libiše dostal na úvod přípravy osmičku

Mělnicko – Derby s jasným průběhem. Kromě seniorských fotbalových týmů, které se pomalu začínají pouštět do prvních přípravných zápasů, absolvují přátelská utkání i dorostenecké kategorie. Jedno takové bylo k vidění v Neratovicích, kde místní dorost vyzval nedalekou Libiš. 

31.1.2018

Prosím, pane rozhodčí! V Borku vědí, jak na arbitra

Mělnicko – Patří k němu stejně tak jako góly, kličky či úžasné zákroky brankářů. Pivo a klobása. Na fotbal se chodí svým způsobem i kvůli takovým věcem. Fanoušek si dá u stánku pár metrů od pomezní lajny studenou „desítku“ s pořádně pikantní uzeninou a s nadšením kouká na fotbalovou bitvu lidí, se kterými se často v jiný den zdraví přátelským ahoj. Vítejte na vesnici, to je prostě náš fotbal!

31.1.2018

Znovu k soutoku. Proběhne zde škola pro gólmany

Mělnicko – Už teď znovu střádá plány, jak nejlépe naložit s tradičním fotbalovým brankářským kempem, už teď začíná počítat, s kolika mladými brankáři bude v létě pracovat. Gólman B-třídních Byšic Daniel Hnízdil pořádá o prázdninách další ročník školy pro mladé gólmany, už devátý. Ten se letos uskuteční ve dvou turnusech.

20.1.2018

Neratovice začaly přípravu. Bez Rejmana a Moravce

Neratovice – Mají za sebou první drily, už se tak pilně a tvrdě připravují na jaro. Fotbalisté Neratovic se ve středu sešli k prvnímu tréninku v novém roce a během osmi následujících týdnů budou pracovat na tom, aby v jarních odvetách obhájili druhé místo a poprali se o postup.

18.1.2018

Hvězda na obzoru? A-třídní Vestec vábí nedávného kapitána Slavie

Střední Čechy – Početná rodina ex-ligových fotbalistů působících ve středočeských soutěžích by se mohla také letos v zimě rozrůst. Vedení A-třídního Vestce prozradilo, že usiluje o to, aby získalo do svých řad Jiřího Bílka, ještě donedávna kapitána mistrovské Slavie.

17.1.2018

Umí řádit i bavit. Tichotové jsou na střídačkách zapotřebí

Mělnicko – Někteří mají za sebou leckdy až profesionální fotbalovou cestu, někteří „kopali“ za svoji vesnici a po konci kariéry u fotbalu s chutí zůstali. Řeč je o trenérech. Ti světoví berou miliony a nosí obleky nejlepších módních značek. Jsou ale i tací, kteří vedou nadšenou vesnickou partu v okresních soutěžích. A právě jim se věnujeme v druhé části našeho seriálu, sudí měli vybrat nejemotivnějšího kouče okresu Mělník.

16.1.2018

Nadvláda Božkova skončila, zlatý hattrick mu překazili Bizoni

Štětí – Zástupci Mělnicka se neztratili. Ve Štětí se o posledním víkendu konal už osmý ročník lednového turnaje v malém fotbale O pohár Bruna Mlazice, kterého se zúčastnilo deset týmů, i z řad okresu Mělník. Přestože se ani jednomu z nich nepodařilo turnaj vyhrát, ostudu rozhodně neudělaly, braly stříbro a bronz.

16.1.2018

Okresní přebor zbrojí na jaro, týmy využijí Český pohár

Mělnicko – Zimní příprava. Někteří fotbalisté ji vyloženě nenávidí. Je však veledůležitá nejen z pohledu nabrání fyzické kondice. Kolikrát se právě na zimním soustředění utvoří parta, která v druhé části sezony potáhne za jeden provaz a pomůže k záchraně, v lepším případě k postupu. Jak jsou na tom v rámci přípravy na jaro týmy z okresního přeboru? Mají v plánu vyrazit na hory? Porovnali jsme oddíly z druhé poloviny tabulky.

16.1.2018

Trenér mládeže Vlasák: Nejsme ředitelé, klukům se snažíme pomoct

Mělník /ROZHOVOR/ – V předešlém týdnu jsme čtenářům poskytli online rozhovor s fotbalovým koučem A-týmu Pšovky Mělník Liborem Tomáškem, který v odpovědích zavítal i do mládežnických kategorií svého klubu. A právě mládeže Pšovky, která má obsazené všechny ročníky, se týká další rozhovor. Vyzpovídali jsme Karla Vlasáka (24), jednoho z nejmladších trenérů mělnického oddílu.

14.1.2018

OFS Mělník hodnotil rok 2017. Byl úspěšný

Mělnicko – Proslovy, zhodnocení posledního roku a nastavení plánů na další období. Jen slabý výčet informací, které zazněly na schůzi, kterou má za sebou Okresní fotbalový svaz Mělník a které se zúčastnila více jak dvacítka funkcionářů. 

13.1.2018

Bez píšťal a karet. Fotbaloví sudí se popasovali s míčem

Unhošť /FOTOGALERIE/ – Jindy dohlížejí na dění s píšťalkou, teď se ponořili do víru fotbalové vášně naplno. A mnozí rozhodčí při velkém středočeském turnaji ukázali, že sami kopat dovedou. Nejlépe ti mělničtí, kteří se stali vítězem 2. ročníku turnaje SKFS v Unhošti na Kladensku.

13.1.2018

Záryby prověří v přípravě pražská Admira i rival Libiše

Záryby – Skončila jim krátká pauza a už jsou znovu v tréninkovém procesu. Fotbalisté Záryb se od čtvrtka připravují na druhou část I. A třídy, ve které by rádi své dosavadní postavení (8. místo) ještě vylepšili. K tomu by mělo pomoct i týmové soustředění na severu Čech.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT