Domácí, před víkendem v tabulce o čtyři patra a pět bodů níž, se netajili tím, že proti Neratovicím doplní sestavu o posily z Mostu. Nakonec jim to ale nebylo nic platné. Hosté nejen, že všechna útočná esa vymazali, ale sami třikrát udeřili. Na koně je pět minut před pauzou posadil ostrostřelec Kozák, který v úniku obešel i gólmana a dával do prázdné. Ve druhém poločase se místo tlaku domácích dostavily další góly v jejich síti. Na konci pohledné kombinace zvyšoval Pajkrt. Výsledek pak pečetil Kozák, který nadvakrát proměnil penaltu za ruku jednoho z protihráčů.

„Podali jsme vyzrálý výkon. Na soupeře jsme byli dobře připraveni, nepustili ho k žádnému ohrožení branky a zaslouženě vyhráli," komentoval výsledek trenér vítězů Jiří Kafka, který chválil nejen autora dvou gólů Kozáka. „Doufejme, že mu forma vydrží a ještě další góly přidá. Stoperská dvojice uhlídala Ali Osumana (jedinou brankou rozhodl podzimní utkání), který si tentokrát nekopl, a zrovna tak Drahorád vymazal ve středu zálohy Srba. Posily z Mostu tak nepomohly."

ŽATEC – NERATOVICE 0:3 (0:1)
Branky: Kozák 2, Pajkrt. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Neratovice: Vavruška – Zeman, Gazdík, Jína, Pajkrt – Vorasický (83. Weiner), Drahorád, Žežulka, Gondek (46. Pinkas) – Kozák, Špringr (76. Gabčo).