VYBRAT REGION
Zavřít mapu
8.1.2018
-

Prodej licence nemáme v úmyslu, vzkázal jeden z šéfů Odolky

Odolena Voda – S jediným bodem se krčí na chvostu tabulky, místo posil počítají zraněné a odchody. Vedení volejbalistů Aera se přesto snaží nepodléhat panice, vyvrací spekulace o prodeji extraligové licence a věří v obrat k lepšímu. Podle jednoho z majitelů Pavla Horáka zůstává nadále cílem předkolo play-off.

6.1.2018
-

Lužec chce na jaro útok snů, hledá dalšího střelce

Lužec – Vyjma několika výpadků se mohou ohlížet za povedeným podzimem. Pozadu však nezůstávají oproti ostatním klubům ani v rámci zimní přípravy. Fotbalisté Lužce se poprvé sejdou 18. ledna. A v únoru dokonce vyrazí nabrat formu do hor. 

5.1.2018
-

Rozhodčí si zahrají turnaj v Unhošti

Unhošť – Mají volno, přípravy se ještě téměř nehrají. Fotbaloví rozhodčí z téměř celého Středočeského kraje toho využijí k odehrání 2. ročníku Poháru Středočeského fotbalového svazu. I letos se uskuteční v moderní hale v Unhošti na Kladensku a v sobotu 6. ledna tam na sebe narazí výběry Mělnicka, Mladoboleslavska, Kutnohorska, Příbramska, Berounska, Rakovnicka a Kladenska. To je doma, proto staví dvě mužstva.

3.1.2018
-

Kdo v okrese píská nejlépe? Dejte mu svůj hlas!

Mělnicko /ANKETA/ - Mělnický deník oslovil všechny kluby okresních fotbalových soutěží, aby nominovaly dva rozhodčí, jejichž výkony je v uplynulém roce nejvíce zaujali. Každé jméno, které oddíly zaslaly, bylo zařazeno do čtenářské ankety, která potrvá do 14. února a vybírat můžete dohromady ze čtrnáctky sudích. V návaznosti bude každou středu vycházet v tištěném vydání Deníku strana věnovaná pohledu rozhodčích na hráče, trenéry či kluby. 

2.1.2018
-

Trenér Dynama Kaplan: Posílit musíme hlavně ofenzivu

Nelahozeves /ROZHOVOR/ – Čeká je těžký úkol. Mnohem náročnější, než v první polovině sezony. Fotbalisté Dynama Nelahozeves mají pár dní před zahájením zimní přípravy. Té přípravy, která má za cíl jediné – dostat mužstvo do takové formy, aby se mohlo na jaře reálně ucházet o místenku v I. A třídě. Proto si sportovní redakce Mělnického deníku popovídala v krátkém rozhovoru s Danielem Kaplanem, hlavním trenérem Nelahozevsi.

2.1.2018
-

ON-LINE: Libišský manažer Vladimír Vávra odpovídal na vaše dotazy

Libiš – Nestřílí góly, během zápasů neabsolvuje tvrdé souboje na hřišti. Svádí je však mimo pažit od stolu a je důležitou součástí fotbalové Libiše. Vladimír Vávra působí v Sokolu nejen jako jednatel a sportovní manažer. Je také zároveň sekretářem i předsedou výkonného výboru. A právě libišský funkcionář byl hostem dalšího online rozhovoru pro Mělnický deník.

23.12.2017
-

Hvězdný Heimrath i poslušný Holoubek. Podzimní perličky baví

Mělnicko – Fotbalové kluby po celém Česku si v současnosti v čele se svými hráči dopřávají po náročném podzimu zasloužený odpočinek. A je tak čas na ohlédnutí se za komentáři či výroky, které v první polovině sezony zazněly z úst místních hráčů a trenérů. Níže přinášíme osm nejlepších hlášek, které skutečně stojí za to. Veselé Vánoce! 

21.12.2017
-

Rosa byl výjimečný. A nejen tréninkem, shodují se na Mělnicku

Střední Čechy – Byla to zprvu nečekaná zpráva, se kterou nikdo nepočítal. Fotbalista Tomáš Rosický ve včerejších hodinách oznámil svůj konec kariéry. Stroze, v polovině sezony. Bez ovací a fanfár. Škoda, rozloučení to nebylo zrovna slavnostní. Do fotbalového důchodu ale i přesto odešel hráč, který měl v sobě zvláštní kouzlo. Když byl totiž fit, zvedal ze sedaček díky své hře všechny fanoušky ze všech koutů planety. 

18.12.2017
-

Neratovická mládež? Rok 2017 je pro klub historický

Neratovice – Takhle to půjde! Kalendářní rok 2017 mohou zástupci FK Neratovice-Byškovice hodnotit jako velmi úspěšný. Klubu se totiž podařilo zrealizovat svůj primární cíl – dostat své žákovské týmy mezi českou elitu. 

13.12.2017
-

Liba o svém zvolení do vedení asociace: Je to i úspěch středočeského fotbalu

Praha /ROZHOVOR/ – Územně i fotbalově největší kraj bude mít po letech své zastoupení v nejužším vedení českého fotbalu. Miroslav Liba stojí pět let v čele středočeského svazu, v úterý dostal důvěru od delegátů mimořádné valné hromady Fotbalové asociace ČR a stal se členem výkonného výboru za Čechy. „Čeká mě víc práce. Vnímám to nejen jako osobní úspěch, ale i úspěch středočeského fotbalu,“ říká někdejší prvoligový rozhodčí.

11.12.2017
-

Neratovice čeká v přípravě Vyšehrad i Litoměřicko

Neratovice – Fotbalisté divizních Neratovic se poprvé v novém roce sejdou 17. ledna. Během přípravy tým sehraje celkem devět utkání a fanoušci se mohou těšit na několik hodně kvalitních soupeřů, i z řad České fotbalové ligy. 

9.12.2017
-

Nová Ves ve fotbale zažila víceméně všechno

Nová Ves – Psal se srpen roku 1940. Evropu a celý svět pustošila už naplno probíhající druhá světová válka a v nešťastném období se v Nové Vsi na Mělnicku přeci jen stalo něco, z čeho mohli mít místní obyvatelé radost. Byl založen sportovní klub Nová Ves. Přesně tomu bylo 10. srpna a o měsíc později první fotbalová parta sehrála své historicky premiérové utkání.

6.12.2017
-

ON-LINE: Fotbalista Václav Vorasický odpovídal na vaše dotazy

Neratovice – Vrátil se domů a je jedním z největších tahounů Neratovic v cestě za úspěšnou sezonou. Fotbalista Václav Vorasický se v první polovině ročníku 2017/2018 výrazně podílel na druhém místě, které Neratovice drží po podzimní části sezony. A právě zkušený univerzál byl dalším hostem online rozhovoru pro Mělnický deník. 

6.12.2017
-

Střelec Knoflíček: Góly? Dobrý. Ale hlavní je teď maturita

Sazená /ROZHOVOR/ – Brankáři ho nenávidí, spoluhráči milují. Po jeho střele totiž většinou padne gól. Forward Sazené Adam Knoflíček se stal s dvaadvaceti vstřelenými góly nejlepším střelcem okresních fotbalových soutěží. Především díky němu má Sokol nakročeno k tomu, aby se na jaře vážně popral o návrat do III. třídy. Sportovní redakce Mělnického deníku si s osmnáctiletým borcem s radostí popovídala.

5.12.2017
-

Příprava Neratovic? Bude náročnější, říká kouč Staněk

Neratovice – Rozjeté to mají parádně a po Vánocích jdou znovu do akce. Fotbalisté divizních Neratovic zimují na druhém místě soutěže. Tým si v současnosti užívá zasloužené dovolené, která se mu však pomalu blíží ke konci. Už v lednu totiž svěřenci trenéra Tomáše Staňka nastoupí do náročné přípravy na jarní boje. 

5.12.2017
-

I. B třída: Střelcům z Mělnicka kralovali Kučera s Krejzou

Mělnicko - Statistický servis z nejnižší krajské soutěže.

5.12.2017
-

I. B třída: Nováček z Vojkovic obstál, Tišice ne

Mělnicko – To byly bitvy se vším všudy! Fotbalová I. B třída má za sebou první polovinu sezony a i nejnižší krajská soutěž nabídla perfektní podívanou. Jak se dařilo klubům z Mělnicka?

4.12.2017
-

Trenér Zbuzan: Vyskakovat si nemůžeme, tabulka je našlapaná

Praha-západ /ROZHOVOR/ – Luboš Urban hodnotí podzim v divizi jako průměrný.

4.12.2017
-

Zárybský kouč Jan Vlček: Hráli jsme na maximum, skončit můžeme pátí

Záryby /ROZHOVOR/ – Osmé místo, čtyřiadvacet bodů. Solidní výsledek. Fotbalisté Záryb v podzimní části I. A třídy pod vedením hlavního trenéra Jana Vlčka svými výkony rozhodně nezklamali. A právě s kormidelníkem zárybské lavičky připravila sportovní redakce Mělnického deníku svým čtenářům krátký rozhovor.

3.12.2017
-

Na závěr jasná výhra. Záryby v dohrávce nedaly Janovicím šanci

Záryby - Fotbalisté Záryb si jako jediní z celého okresu prodloužili podzimní část sezony až do prosince, v sobotu je čekala na umělé trávě ve Vlašimi dohrávka s Uhlířskými Janovicemi. Sokol zvítězil po jasném boji 4:0 a díky deváté výhře nakonec přezimuje na osmém místě I. A třídy.

2.12.2017
-

Hráč Ovčár Pavel Koš: Naši mlaďasové umí být pokorní

Ovčáry - Pomáhá postavit na pevné nohy fotbalový klub z Ovčár, v kádru FC patří mezi nejzkušenější hráče. Pavel Koš i přes své bohaté fotbalové zkušenosti přeci jen zažívá na závěr své kariéry něco nového. A sportovní redakce Mělnického deníku s ním připravila pro své čtenáře krátký rozhovor.

2.12.2017
-

Ovčáry a fotbal? Nerozdělitelná záležitost

Ovčáry - Kdysi třetiligová vesnice, která na fotbal nezanevřela. Zkrátka vesnice, kde fotbal patří k výrazným aktivitám místních lidí. To jsou Ovčáry.

1.12.2017
-

AERO se pokusí proti Liberci o senzaci

Odolena Voda – Stále tápou, stále se jim zatím nepodařilo extraligovou lokomotivu pořádně rozjet. Volejbalisté Odoleny Vody se připravují na utkání s Duklou Liberec. Svěřenci trenéra Jiřího Vojíka mají před sebou těžký úkol – obrat o body aktuálně druhý celek soutěže.

1.12.2017
-

Angažování Pitáka? Dobré rozhodnutí, libuje si šéf Záp

Praha-východ – Další úspěšný podzim v tradici předešlých let mají za sebou fotbalisté Záp. Jako nejlepší ze středočeských zástupců zimují na třetím místě třetiligové tabulky. Jak na uplynulou půlsezonu pohlíží manažer František Mašek?

1.12.2017
-

Góly, skluzy, vypjaté chvíle. I ženský fotbal umí bavit

Mělnicko – „Mně se náhodou ženskej fotbal líbí. Je takovej neinvazivní, neagresivní. Má takový svý specifika.“ Tato hláška legendárního trenéra Jirky Luňáka ze seriálu Okresní přebor má něco do sebe. I křehká stvoření běhají po fotbalových trávnících a předvádí svá umění s míčem. Ženský fotbal zkrátka patří na sportovní mapu světa, stejně jako ten mužský.

30.11.2017
-

Krutá facka. Olympik v ligové dohrávce selhal

Mělník – Bojovali, svedli vyrovnanou bitvu, ale nakonec prohráli. A jsou zpátky na zemi. Futsalisté Mělníka za sebou mají dohrávku 8. kola 1. FUTSAL ligy. Po vítězství nad Třincem Olympik tentokrát nestačil v dalším důležitém utkání na Českou Lípu, se kterou prohrál 3:7.

30.11.2017
-

Fotbalový úkaz jménem Moulík. Žádný hráč v Česku nedal na podzim tolik gólů

Střední Čechy – Mazák z Krhanic rozvlnil síť ve všech podzimních kolech a celkem pětatřicetkrát.

29.11.2017
-

Veterán Miřatský: Zprvu to vypadalo na boj o záchranu

Kly /ROZHOVOR/ – Patří k nejzkušenějším hráčům Kel, góly umí střílet i je pro své spoluhráče připravovat. Útočník Radek Miřatský pomohl na podzim k čtvrtému místu sedmi góly. A právě s ním sportovní redakce Mělnického deníku připravila čtenářům krátký rozhovor.

29.11.2017
-

Divizní novicové byli vidět. Zbuzany nejen fotbalově

Střední Čechy – Kvartet vyslanců z předešlého ročníku krajského přeboru na podzim zápolil ve fotbalové divizi. Rakovnický SK, Vykáň, Brandýs i Zbuzany o sobě dávaly ve čtvrté nejvyšší soutěži náležitě vědět.

29.11.2017
-

Perfektní Kly! Nováček I. A třídy zboural všechny prognózy

Mělnicko – Nakonec dobrý. Stejně jako ostatní fotbalové soutěže v Česku, tak i I. A třída si už dopřává po náročných bojích zaslouženou pauzu. Ve skupině B se na podzim představila trojice klubů z Mělnicka. Jak se jim dařilo?

28.11.2017
-

Ke kterému týmu patříte? Dejte mu svůj hlas a dotáhněte ho na vrchol!

Mělnicko /ANKETA/ – Nemají až takovou pozornost jako jejich vyspělejší sousedé, přesto jsou hrdou součástí okresních fotbalových soutěží. IV. třída se už uložila k zimnímu spánku, anketa Mělnického deníku o nejoblíbenější klub ale pokračuje! V tomto týdnu si na své přijdou týmy ze skupiny C, které zatím výsledkově kraluje Sazená.  

28.11.2017
-

ON-LINE: Ptali jste se předsedy disciplinární komise Slavoje Tichého

Mělnicko - Fotbalové soutěže odpočívají, okresní svazy včetně toho mělnického jedou dál. A dál jedou i online rozhovory Mělnického deníku, tentokrát přijal pozvání pan Slavoj Tichý, místopředseda OFS Mělník a předseda disciplinární komise.

28.11.2017
-

Sabou míří za Votroky. Králův Dvůr povede syn úspěšného trenéra

Králův Dvůr – Jako trenér se podílel na úspěšném účinkování fotbalistů Králova Dvora ve třetí lize i domácím poháru. Teď ovšem Jiří Sabou klub z Berounska opouští. Bývalý prvoligový fotbalista přijal výzvu stát se výkonným ředitelem druholigového Hradce Králové. Čtvrtý tým podzimní části ČFL přebere dosavadní asistent Tomáš Šilhavý.

28.11.2017
-

Vysoká je nejvýš! Na podzim okresu vládla

Mělnicko – Fotbalová sezona 2017/2018 je momentálně ve své polovině. Pozici půlmistra nakonec obsadili po posledních dohrávkách v nejvyšší okresní soutěži fotbalisté Vysoké, kteří v našlapaném vrchu tabulky vedou jen díky lepšímu skóre. O nejvyšší postavení se ale vážně prala s koncem podzimu hned šestka mužstev.

28.11.2017
-

Vzpoura posledních. Neratovičtí Buldoci se zakousli dokonce do druhého

Střední Čechy – Přeobsazením posledních příček obou skupin vtrhli hokejisté do druhé poloviny základní části krajské ligy. Na západě Neratovice v úvodním kole odvet přenechaly dno mladíkům PZ Kladno, na východě se na nelichotivou pozici vrátily Poděbrady místo Žabonos.

28.11.2017
-

Třetí a osmí. Středočeši patří k lepším týmům druhé ligy

Střední Čechy – Druholigoví fotbalisté mají na podzim dohráno. Příbram i Vlašim se rozloučily skalpem výše postaveného soupeře. O něco větší spokojenost panuje u Litavky. „Příbram má naději do jarní části soutěže,“ zhodnotil trenér Příbrami Josef Csaplár šestnáct odehraných kol Fortuna národní ligy po domácí derniéře s Třincem.

28.11.2017
-

Mezi střelce přeboru se zapsalo 133 hráčů. Jste mezi nimi?

Kopete okresní přebor? Kolik jste na podzim dali gólů?

27.11.2017
-

Prales je bez rozhodčích. Do akce musí laici

Mělnicko – Jde o velký problém. Najít na zápase nejnižší fotbalové soutěže na Mělnicku delegovaného rozhodčího je poslední dobou téměř nemožné. Sudí v okrese zkrátka nejsou, pětapadesát soubojů museli řídit během podzimu laici. Ti se sice snaží se zoufalou pozicí statečně bojovat, ale celá situace působí zkrátka špatně. Přitom třeba na Litoměřicku je absence sudího i na IV. třídě nepředstavitelnou záležitostí.  

27.11.2017
-

Kralupská třináctka! Končí pro klub doba temna?

Mělník – Zdá se, že nejhorší období mají za sebou a jsou na nejlepší cestě k tomu, aby se vážně poprali o postup z hokejového pralesa. Hokejisté Kralup v sobotu v rámci osmého kola krajské soutěže hostili na svém ledě Hořovice. Cvočkaři odjeli z Mělnicka s neskutečným výpraskem, schytali debakl 13:2!

26.11.2017
-

Libiš vyloupila Borek, Všestudy si smlsly na Pšovce

Mělnicko – Dohrávky dohrány. Fotbalový okresní přebor Mělnicka se definitivně položil k zimnímu spánku, včera poslední čtveřice mužstev absolvovala své poslední zápasy. 

25.11.2017
-

Všetatský Luboš Kurzweil: Stále máme co zlepšovat

Všetaty – Jeho působení v klubu momentálně atakuje milník dvaceti let. Ve Všetatech prošel dorostem, z pohledu vesnické kopané zažil všechno možné a za stejný tým nastupuje společně se svým bratrem. Jak se na fotbalové Všetaty dívá hráč Luboš Kurzweil?

25.11.2017
-

Všetatský fotbal žije. Už sto let!

Všetaty – Psal se rok 1918 a po Rakousku-Uhersku nastoupilo na scénu Československo v čele s prezidentem Tomášem Garriguem Masarykem. Kromě toho se k tehdejší době také neoficiálně datuje vznik fotbalu ve Všetatech.

24.11.2017
-

Ovčáry v další anketě smetly všechny soupeře

Mělnicko – Je rozhodnuto. Vítězem ankety Mělnického deníku o nejoblíbenější klub IV. třídy skupiny B jsou Ovčáry. Fanoušci staronového klubu dostali své hvězdy na absolutní vrchol a celý oddíl se tak může těšit na odměnu v podobě prezentace místní kopané v našem deníku, rozhovoru s vybraným hráčem a dalšími bonusy. Hlasování o tým skupiny B bylo zároveň ze všech nejpočetnější.

24.11.2017
-

Buldoci zbrojí na Černošice, Junior je proti Slanému favoritem

Mělnicko – Jeden jede ven, druhý se představí na vlastním ledě. Hokejisté Mělníka a Neratovic mají před dvanáctým kolem krajské ligy. Junior jede na půdu Slaného, Buldoci přivítají Černošice.

24.11.2017
-

Kravata místo kopaček. Neratovice zvou na fotbalový ples

Neratovice – Fotbalový klub Neratovice-Byškovice pořádá v sobotu 25. 11. od 20.00 v neratovickém Kulturním domě IV. fotbalový ples. Pokud i vy máte chuť zahájit plesovou sezonu namísto té fotbalové, lístky lze zakoupit před zahájením akce na místě konání. „Čeká vás nejenom mnoho tance a skvělé muziky, ale také jako vždy zajímavý program a bohatá tombola, hlavní cenou je let balónem,“ zve na ples předseda klubu Vladimír Kaňka.

24.11.2017
-

Poslední čtyřka na scénu. Přebor zakončí dohrávky

Mělnicko – Většina týmů už si může dopřát volný víkend a zasloužený odpočinek od fotbalu, někoho však čeká ještě jedna porce sportovních povinností. V okresním přeboru jsou o nadcházejícím víkendu v plánu dvě dohrávky desátého kola, do akce jdou naposledy v roce 2017 týmy Velkého Borku, Libiše B, Všestud a Pšovky Mělník B.

23.11.2017
-

Středočeši v ČFL: Stálice v popředí, jedna ovšem chybí

Střední Čechy – Daleko víc sestupových starostí než těch spojených s bojem o postup čeká na jaře středočeské zástupce v České fotbalové lize. Prapor nejpočetněji zastoupeného kraje nejvíce pozvedly třetí Zápy a čtvrtý Králův Dvůr. Nováček z Nymburka si zatím podle všeho ukousl příliš velké sousto a zimuje poslední, příliš klidné spaní ale nemohou mít ani v Benešově a Benátkách.

23.11.2017
-

Můj první gól: Dosáhl jsem svého maxima, říká Jiří Rychlík

Příbram /ROZHOVOR/ – Má na kontě 221 ligových startů, ve kterých vstřelil v dresech Příbrami a Mladé Boleslavi celkem sedm ligových branek. Další tři přidal ve druhé lize za pražské Duklu a Bohemians. Byl také hráčem Slavie Praha a slovenského Ružomberoku. V současnosti je Jiří Rychlík hrajícím trenérem mateřského MFK Dobříš.  

22.11.2017
-

Z fotbalisty novinářem. Neratovický Vít Regner hodnotí podzim

Neratovice – Tohle nejde odkládat na další dny! Příznivcům fotbalových Neratovic jsme před několika hodinami přinesli pěknou vzpomínku v podobě týmové fotografie z roku 1997. Další zpráva se také týká modrožluté party, ale té současné. Hráč Vít Regner se ochotně vžil do role pisatele a v obsáhlém komentáři zhodnotil perfektně odehraný podzim. Takže se pohodlně usaďte a přečtěte si, jak se hra Neratovic líbila jednomu z hráčů základní jedenáctky.

22.11.2017
-

Máte týmovou fotku? Otiskneme ji v Mělnickém deníku!

Mělnicko – Regionální Deníky před několika týdny spustily nový projekt, který navazuje na seriál Naši prvňáčci. Každé pondělí je v tištěném vydání prezentovaný jeden fotbalový klub v rámci týmových fotografií, včetně jmen.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 8 7 0 1 21:4 21
2. FC Viktoria Plzeň 8 7 0 1 14:6 21
3. AC Sparta Praha 8 6 2 0 15:4 20
4. FC Fastav Zlín 8 6 1 1 15:5 19
5. FC Baník Ostrava 8 5 1 2 12:4 16
6. 1. FK Příbram 8 3 2 3 13:14 11
7. Bohemians Praha 1905 8 3 2 3 10:11 11
8. FK Jablonec 8 3 1 4 11:10 10
9. FC Slovan Liberec 8 2 4 2 8:8 10
10. FK Mladá Boleslav 8 3 1 4 17:19 10
11. FK Teplice 8 2 3 3 11:15 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT