Vaz jim zlomila předehrávka soutěže, ve které tým před vlastními diváky vyinkasoval od béčka Plzně tvrdý a nečekaný úder v podobě potupné porážky 0:4. Na vítězství přitom nováček soutěže marně čekal už v předchozích třech kolech.

Arsenal, za který nastupuje také futsalista Olympiku Pavel Runt, v Ovčárech z lavičky povede sportovní ředitel klubu Roman Hejna společně s Miroslavem Dvořákem.

To druhé Ovčáry mají daleko příjemnější starosti. Ve středu se jim jako již na jaře poněkolikáté podařilo odčinit porážku ze hřiště soupeře, a nadále tak na domácím hřišti vyhlížejí prvního přemožitele.

Žižkovskému béčku přitom nepomohlo ani několik posil z druholigového áčka. Domácí rozhodli po standardní situaci hned v úvodu, a přestože jim v závěru viditelně docházely síly, cenné vítězství uhájili.

„Doufám, že si kluci do sobotního zápasu ještě trochu odpočinou a jejich výkon bude lepší než proti Viktorce. Chceme se udržet na domácí vítězné vlně,“ říká k zakončení náročného týdne trenér Ovčár Pavel Janeček, pro kterého bylo odvolání trenéra Hradiského novinkou. „Výměna trenéra je starostí soupeře. My se budeme chtít soustředit na náš výkon a zisk tří bodů,“ dodal.

Ovčáry (2. místo, 49 bodů) – Č. Lípa (13., 35): sobota 17.00, na podzim 1:0.