Domácí prohráli poločas 0:1. Na začátku druhého ale vyrovnali. A přestože hosté posléze ještě jednou přiklonili skóre na svoji stranu, nakonec se ze všech bodů radovali svěřenci trenéra Jiřího Kabyla. Rozhodující gól vstřelil dvě minuty před koncem. Soupeři tak vrátili smolnou podzimní porážku, kterou jim rovněž připravila branka v závěru.

Ve vyrovnaném utkání byli hosté podle očekávání fotbalovější, zatímco jejich sok těžil z nasazení a agresivity. A také z formy Baratynského, který se svému bývalému klubu pomstil za to, že o něj v minulosti nestál. Robustní podhrotový hráč vstřelil dvě branky, včetně vítězné, a u jedné spolu s Kolískem asistoval Petrovi.

Další podrobnosti z utkání v pondělním tištěném vydání Mělnického deníku!

Libiš – Kladno 3:2 (0:1)
Branky: 48. a 89. Baratynskyy, 69. Petr – 25. Procházka, 63. Skořepa. ŽK: Kabyl, Hrdý – Suchý. Libiš: Jungr – Chlapec, Kabyl, Trojan, Těmín – Škoda, Kolísek, Bezděk, Baratynskyy – Řepka, Petr (Hrdý, Čadek, Jiráň, Poništ).