Vedoucí Tišice přivezly všechny body ze Pšovky (0:2). V nepříliš pohledném utkání, ve kterém převládala bojovnost a tvrdost, viděli diváci vedle dvou gólů i vyloučení domácího Šestáka.

Záryby deklasovaly Dolní Beřkovice (5:1) rozdílem třídy. Za hosty snižoval až tři minuty před koncem Štěpánek z penalty. Domácí vedli už ve 13. minutě 2:0 a utkání měli do konce ve své moci. Těžší to budou mít ale v sobotu, kdy k přímému souboji o vedení cestují do Tišic.

Druhé Veltrusy vlétly na Velký Borek (2:0) od podlahy. Už v první minutě vedly gólem Štofla. Na gólovou pojistku si ale museli domácí počkat až do samého závěru. Sedm minut před koncem se trefil Podskalský.

V bojích o čelo ztratila doma Čechie v souboji s béčkem Libiše (1:3). „Hosté hráli dobře, vyhráli zaslouženě, ale my jsme jim to naší hrou trochu usnadnili,“ objasnil předseda kralupského klubu Kostelníček.

V souboji dvou vyrovnaných soupeřů deklasovaly Čečelice doma nováčka z Kel (5:1). „Utkání mělo jednoznačný průběh. Kly nás zřejmě podcenily. Byli jsme aktivnější i bojovnější. Když se proměnily šance, bylo vše o hodně jednodušší,“ hodnotil domácí činovník Josef Zeman. „Vůbec nic se nám nedařilo. Domácí vítězství bylo zasloužené. Prohrávali ale i další, takže z porážky neděláme vědu,“ dodal kelský Jiří Hulička starší.

Nedařilo se ani nelahozevským tukařům. PTZ prohrály doma s Vojkovicemi (1:3), ale utkání bylo dlouho na vážkách. Třetí, pojišťující gól dal hostující Šatan až v poslední minutě.

V utkání bohatém na góly si připsal první tři body Hořín (6:3). Hosté z Byšic hráli od 35. minuty bez vyloučeného Beneše a domácí dokázali po pauze přesilovku využít. „Konečně to přišlo. K bodům jsme měli blízko i v utkání s Libiší a Borkem. V sobotu ale konečně na naší straně stálo i štěstí. Chleba se lámal za stavu 2:2, kdy jsme soupeři odskočili na rozdíl tří gólů,“ uvedl hořínský Karel Holý.

Zajímavá klání byla k vidění i ve čtvrtých třídách. Ve skupině A se v trháku podzimu rozešla rezerva FK Neratovice/Byškovice s mělnickým FC Beck Junior bez branek. Třetí z aspirantů na postup – Řepín B - pouze remízoval s poslední Tuhaní (1:1).

Ve skupině B si přišli diváci na své v utkání Obříství – Dolany (3:3). Ještě devět minut před koncem vedli hosté o dva góly, ale domácí ostrým finišem dokázali srovnat. Na třetí postupové místo tak ztrácejí tři body, ale mají k dispozici dohrávku s Hostínem.