První velkou šanci zápasu měl domácí Pokorný, který ale míč z „první“ špatně trefil a hostujícího gólmana jeho rána moc nevystrašila. Celý první poločas byla Příbram aktivnější, ale do gólových situací se střelci obou mužstev nedostávali, a tak to hráči zkoušeli pouze střelami z dálky. Blízko ke gólu měli hostující Huleš s Karešem, ale Šmejkal v domácí brance opět dokázal, že je mezi třemi tyčemi jasnou domácí jedničkou.

Ve druhém poločase se obě mužstva snažila dát rozhodující gól, ale pohledných akcí bylo poskrovnu. Postupem času se navíc na kopačky hráčů vkradla nervozita a hrstka diváků tak viděla celou řadu nepřesných přihrávek. Příbram byla ale fotbalovější a měla i více příležitostí ke skórování, které však neproměnila.

Tu největší měl Pravda, který v 63. minutě bombou trefil pouze břevno domácí branky. Blízko ke gólu byl i pšovecký kapitán Marian Krejčík, kterého z malého vápna vychytal reflexivním zákrokem gólman Popištein.

Když se pak dvě minuty před koncem netrefil osamocený Svoboda z deseti metrů ani odkrytou domácí branku, rozdělili si obě mužstva po bodu. Ten je ale vzhledem k vývoji utkání, tentokrát spíš domácí výhrou.

Pšovka – Spartak Příbram 0:0 Rozhodčí: Procházka. ŽK: 1:1. Diváků: 90. Pšovka: Šmejkal – Martinec – Dydňanský (39. Šesták), M. Krejčík, Olšiak – Drápal, Grabmüller, Melounek, Žižka (75. Hyka) – Pokorný, Bárta. Sp. Příbram: Popištein – Dvorský (83. Štochl), Mašek, Lantora, Kareš – Pravda, Huleš, Čupalka (70. Trefný), Dražan – Svoboda, Smejkal.

(jah)