Fotbalisté Řepína odehráli první přípravný zápas proti nováčkovi I. B třídy a jednomu z aspirantů na postup. S týmem Milovic se rozešli nerozhodně 2:2. V prvním poločase padly dva góly, na každé straně jeden. Stejné to bylo i po změně stran. Pokaždé vedli hráči Řepína, ale Milovice dokázaly vždy srovnat, podruhé pouhé dvě minuty před koncem.

Řepínská sestava skrývala dvě možné posily pro jarní mistrovské boje. Brankářský dres v prvním poločase oblékal Luděk Štrupl a za stavu 1:1 se blýskl chycenou penaltou. V útoku nastoupil zkušený Jiří Kábrt z Čečelic. V sobotu by si svěřenci trenéra Vlka měli zahrát další přípravný zápas proti celku Luštěnic. „Myslím, že jsme na šance vyhráli, takže je škoda, že jsme nevyhráli zápas. Byla to kvalitní příprava,“ řekl Roman Magada, hrající kouč Milovic.

Pšovka podlehla jediným gólem

Bez několika podzimních opor nastoupili k dalšímu přípravnému utkání fotbalisté Pšovky. Na mělnické umělé trávě podlehli rovněž A-třídnímu Bakovu nad Jizerou 0:1. „Chyběli Šesták s Pokorným a také dvojice Šmíd s Jiskrou, kteří chtějí na Mělník. Trenér Zdeněk Krejčík tak opět musel v sestavě improvizovat. Hosté působili kompaktnějším dojmem a v zápase byli lepším týmem. Z tohoto pohledu je jejich vítězství zasloužené,“ konstatoval sekretář Pšovky Pavel Peroutka.

Mšeno se zlepšilo

Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase naopak zvítězilo Mšeno, které vyzvalo Unhošť (2:0). „První poločas byl z naší strany špatný, ale ve druhém jsme se zlepšili a dvěma góly rozhodli,“ sdělil předseda SK Jiří Guttenberg.

Příprava: Řepín – Milovice 2:2 (1:1) Branky: Vortel, Frič – Fiala, Zoubek, Řepín: L. Štrupl (46. Borecký) - Slepička (46. Karabáček), Horník (46. Vortel), Šplíchal, Kinzl (46. Škoda) - Frič, Prejza, Goldstein (20. Rosenbaum), Brejša - Dvořák (46. Z. Štrupl), Kábrt. Veltrusy – Č. Kralupy 1:5 (0:2) Branka Veltrus: Kopecký. Byšice - Dřísy 4:1 (2:0) Branky Byšic: Lauda, Koutný, Hudec, Mucska.Pšovka – Bakov n. J. 0:1 (0:1) Pšovka: Šmejkal – Žižka, Martinec, M. Krejčík, Olšiak – Drápal, Bárta, Grabmüller, Dydňanský – Melounek, L. Krejčík (Kettner, Voleman).Mšeno – Unhošť 2:0 (0:0) Branky: Tříška, Možný. Rozhodčí: Hamšík. Mšeno: Bázler (Wasyliw) – Grát, Možný, D. Kolumpek, Háze – Demen, Tříška, Nový, Šlédr – Mansfeld, Dvorný (Vaněk, Krúpa). Cítov – Kostomlaty p. Ř. 3:4 (1:4). Nová Ves – Hrobce 3:2 (1:1) Branky N. Vsi: Michal Horák, Vokoun, Jíša. Nová Ves: Hnízdil - Emmer, Jíša, Hemr, Jarda - Kratochvíl L. (46.Vancl M.), Procházka (46. Hudeček), Vokoun, Došek, Hruška – Horák. Hořín - H. Beřkovice 3:1.