Nejlépe si vedl Tomáš Pospíšil z kralupské Čechie, který uhájil branku jasného lídra čtvrté třídy v devíti zápasech. O dva méně zůstal v okresním přeboru nepřekonaný Lukáš Procházka z Velkého Borku. V krajských třídách se šesti nulami zaskvěli kralupský Kamil Šídlo, pšovecký Jiří Zamazal a také zkušený matador David Lomský z mělnického FC. V divizi zůstal pětkrát nepřekonaný Patrik Malina z Neratovic.

Brankáři s nulou

Divize B
5 - Patrik Malina (Neratovice)
1 - Jakub Brejcha (Neratovice), Jakub Kundrát (Libiš)

I. A třída – skupina A
6 - Kamil Šídlo (Kralupy 1901)
3 - Roman Zavadil (Dyn. Nelahozeves)

I. A třída – skupina B
6 - Jiří Zamazal (Pšovka Mělník)

I. B třída – skupina B
6 - David Lomský (FC Mělník)
2 - David Panzner (Záryby), Václav Rollo (Lužec), Luboš Michovský (Všestudy)
1 - Dominik Hnízdil (Byšice)

Okresní přebor
7 - Lukáš Procházka (Velký Borek)
4 - Filip Král (Obříství), Michal Jenč (Pšovka Mělník B), Ondřej Větvička (Dolní Beřkovice)
3 - Lukáš Miler (Mšeno)
2 - David Chládek (Libiš B), Jiří Neugebauer (Horní Beřkovice)
1 - Dominik Capouch (Kostelec), Jaroslav Mikš (Vraňany), Josef Fryk (Čečelice), Pavel Chaloupka (Vysoká)

III. třída
6 - Petr Hierman (Dolany)
5 - Erik Majringer (Ovčáry)
4 - Pavel Rieger (Veltrusy)
2 - Petr Beke (Mlékojedy), Jiří Černý (Hořín), Jiří Malák (Řepín), Zdeněk Křemenák (Kralupy 1901 B)
1 - Václav Šour (Kralupy 1901 B), Michal Malík (Kralupy 1901 B), Ondřej Borovička (Kly), Daniel Hnízdil (Liběchov), Jaroslav Kohout (Kly)

IV. třída – skupina A
3 - Jan Finkous (Střezivojice)
2 - Michal Primáč (Všetaty/Čečelice), Roman Janský (Roma Mělník), Marek Háze (Kly B), David Mezera (Spomyšl)
1 - Daniel Rechcígl (Kly B), Jaroslav Beneš (Lužec B), Richard Blecha (Lobkovice B), Dominik Hnízdil (Byšice B), Milan Fábera (Byšice B), Jan Hána (Velký Borek B), Tomáš Kozel (Velký Borek B), Viktor Vosmík (Nebužely), Miroslav Navrátil (Všetaty/Čečelice), Václav Rollo (Lužec B)

IV. třída – skupina B
9 - Tomáš Pospíšil (Čechie Kralupy)
5 - Tadeáš Novák (Chvatěruby)
3 - Lukáš Zabořil (Hostín)
2 - Tomáš Valer (Uhy), Martin Prokop (Postřižín), Luboš Šuda (Nová Ves), Tadeáš Rajter (Úžice), Daniel Hamák (Čechie Kralupy)
1 - Štěpán Zeman (Sazená), Petr Mikoláš (Dřínov), Lukáš Kořínek (Ledčice), Stanislav Mencl (Nová Ves), Petr Majerech (Hostín), Michal Kovařík (Uhy), Radovan Handl (Dolany B), Svatoslav Miker (Chlumín/Tuhaň), Josef Svoboda (Postřižín), Josef Cakl (Sazená), David Kodet (Chvatěruby)