Liběchov vyklízí pozice
Nečekanou porážku si odváží ze hřiště tišické rezervy Liběchov a klesl až na 4. příčku tabulky. „Podali jsme jeden z nejhorších letošních výkonů a navíc jsme měli dalšího vyloučeného,“ zoufal si kapitán Liběchova Štěpán Hladký.

Všetaty jako den a noc
Jako na houpačce si musí připadat po vysokém vítězství nad rezervou Vysoké hráči Všetat (7:0). „Je to takový balzám na duši po ostudné porážce v Liběchově,“ trefně dodal sekretář a hráč Všetat Luboš Kurzweil.

V čele tabulky se drží dvojice neporažených Lobkovice a omlazené Mlékojedy. Lobkovičtí zvítězili doma nad béčkem Záryb, Mlékojedy si odvážejí skalp z Vehlovic.


Ve skupině B se rýsují favorité
Vedoucí rezerva Dynama Nelahozeves i druhá Nová Ves si o víkendu s radostí zastřílely a bez ztráty bodu vedou tabulku. Dařilo se i třetí Jeviněvsi, která v domácím utkání pokořila slabé Zálezlice krčící s jedním bodem až na předposledním místě.

V boji o postup se zatím zuby nehty drží i čtvrté Horní Beřkovice, které nastřílely Cítovu sedm gólů. „Po návratu Staňka na Pšovku nám chybí gólman,“ zdůvodnil vysoký krach předseda Cítova Šváb.