Ve 29. kole ČFL hostili Buldoci na svém stadionu v Drahovicích tým nováčka soutěže Sokol Ovčáry. V prvním poločase byli jasně lepší domácí, a to zejména autor dvou branek Buldoků Roman Kalán. Hosté se probudili až ve druhé pětačtyřicetiminutovce, ale na obrat už bylo pozdě. Z vítězství se tak stejně jako na podzim v Ovčárech radovali Západočeši.

Buldoci tradičně v úvodu duelu soupeře uzavřeli na jeho polovině. A hned z toho vytěžili i první branku. V 7. minutě se prohnal po pravé straně záložník Tomáš Pechar a jeho centr poslal hlavou poprvé do branky Ovčár Roman Kalán. Poté se osmělili i hosté, ale jejich střelecké pokusy skončily vždy vysoko nad brankou Buldoků. V 15. minutě nebezpečně střílel z hranice šestnáctky Buldok Lukáš Hrubý.

V 18. minutě zahrával kapitán Buldoků Karel Tichota rohový kop, odražený míč se dostal k zcela volnému Kalánovi a ten prudkou střelou ze značky pokutového kopu nedal gólmanovy hostí Strakovi žádnou šanci. Po změně stran však Buldoci opět polevili, za což je potrestal v 65. minutě František Šimek, který zužitkoval příhru svých spoluhráčů v kontaktní branku. Domácí si však už výsledek pohlídali a zaslouženě zvítězili.