Nevídaný uragán předvedli hráči domácího FK, kteří svého soupeře v první půlhodině doslova převálcovali. Na obranu hostů je ale třeba dodat, že se museli obejít bez několika zraněných či pracovně zaneprázdněných hráčů základní sestavy. Mladíci je nahradit nedokázali. Už ve 3. minutě se pískala proti hostům penalta za ruku a Zavadil otevřel účet. Po chvilce se gólově prosadil z trestného kopu Mansfeld a chvilku po něm opět Zavadil, který bez problému vrátil do sítě míč, který vypadl gólmanovi Nádeníkovi z rukou.

Hosté byli v těchto chvílích na ručník. Utkání se hrálo plně v režii domácích. Ve 22. minutě přidal z otočky k tyči čtvrtý gól Mansfeld a střelecky bohatou první půlhodinu završil pátým úspěchem Pšenička, který se trefil parádně z voleje po akci a centru z pravé strany. Těsně před půlí se ale po náhodné akci podařilo hostům snížit Rubášem.

Ve druhém poločasu hosté zhustili obranu a snažili se důsledněji eliminovat útočnou snahu domácích, což se jim i z důvodu menší aktivity domácích podařilo. Navíc se jim hned v jeho úvodu podařilo dát druhý gól Michalem Šimáčkem, který pohotově doklepl odražený míč do sítě. Zbytek utkání už se odehrál z povinnosti a diváci už další gól neviděli. „Jsme rádi za vítězství. První poločas byl z naší strany fantastický. Hráči byli k utkání dobře připraveni a vyhecováni. Chtěli soupeři oplatit porážku z podzimu a to se jim povedlo,“ neskrýval radost trenér domácích Jiří Kafka.

„K utkání jsme nastoupili s pěti dorostenci. Soupeř byl jasně lepší. V prvním poločase nám nedal vůbec šanci a gólů v naší síti mohlo být mnohem víc. Pak jsme přeskupili obranu a utkání se nám podařilo se ctí dohrát,“ dodal předseda Kaučuku Vladimír Matějček.

Branky: 3. z pen. a 13. Zavadil, 10. a 22. Mansfeld, 29. Pšenička – 40. Rubáš, 52. M. Šimáček. Rozhodčí: Herda. Neratovice/Byškovice: Pokorný – Zeman, Novák, Stanislav, Vokáček – Máca, Zavadil, Žežulka (54. Doubek), Pšenička (69. Eisner) – Mansfeld, Gondek (54. Nezbeda). Kaučuk: Nádeník – Jan Moravec – Urbánek, P. Šimáček, Felix – Horký, Jeřábek, Polák, Rubáš, Michal Šimáček – Müller.