Podle papírových předpokladů na špici stanulo Sací Komando Český Brod. Loňský obhájce z celkem dvanácti představení prohrál pouze jediné, a to v minulém týdnu proti Los Diablos.

O prvním a druhém místě rozhodoval až poslední zápas celého programu. Při shodném zisku dvaceti bodů na sebe narazili právě Český Brod s týmem E.C.I. Vošurk Nelahozeves.

Přestože výsledek vyzněl v poměru 3:2 pro Brod, nemusejí Nelahozevští litovat. Po totálně zpackaném úvodním hracím dni, kdy měli na kontě nulu, nakonec zásluhou zlepšených výkonů a příznivé shodě výsledků postoupili ze druhého místa.

Třetí a zatím poslední do party postupujících je pořádající Ještěr team, který sice evidentně neměl svůj den, avšak v konečném součtu mu dvě vítězství a jedna remíza ještě stačily.

Otazník visí nad Los Diablos, jenž skončilo na čtvrté pozici a musí si počkat minimálně do nadcházející soboty na konečně pořadí skupiny B. Vzhledem k faktu, že přesně každý třetí zápas ve skupině A končil nerozhodně je pravděpodobnější varianta vyššího bodového zisku někoho z méně vyrovnaného “béčka”.

Na posledních třech místech skončili nováčci soutěže. Pokud by další v pořadí MBS Mělník, mix zkušeného stáří a dravého mládí, hrál v předchozích dnech stejně jako v sobotu, určitě by do postupového scénáře promluvil mnohem více.

Cíl předposledních HC Wendy je především si zahrát. Házenkáři vstřelili pouhých šest branek, ale zároveň sami inkasovali téměř nejméně. Raritou je rovněž šest remíz, z toho čtyřikrát 0:0.

Poslední Chloumek, který se do Okresní ligy přihlásil na poslední chvíli, sice skončil na chvostu, ale rozhodně nedal kůži lacino. Za zmínku určitě stojí výhra nad MBS nebo bezbranková plichta s Brodem.

Čtvrtý hrací den, který je na programu nadcházející sobotu, bude zároveň posledním v kalendářním roce a v akci budou aktéři skupiny B.

Skupina A:

Výsledky:
Ještěr team – Wendy 1:1
(Neumann - Feigl)
MBS – Los Diablos 5:1 (Tichý ml. 3, Jan Voleman ml., Šťastný - Jakubec)
Chloumek – Č. Brod 0:2 (Štefančík 2)
Nelahozeves – Ještěr team 1:0 (P. Šimáček)
Wendy – MBS 0:0
Los Diablos – Chloumek 2:1
(Jakubec 2 - Bázler)
Č. Brod – Ještěr team 4:1 (Hubáček 2, Kratochvíl 2 - Ubry)
Nelahozeves – Wendy 2:0 (Henig 2)
MBS – Chloumek 0:1 (Kurzweil)
Ještěr team – Los Diablos 2:0 (Šimon, J. Mihalík)
Wendy – Č. Brod 0:0
Chloumek – Nelahozeves 1:1
(Bázler - P. Šimáček)
Ještěr team – MBS 1:2 (R. Morávek - Šťastný, Tichý ml.)
Los Diablos – Wendy 2:1 (Raichl, Viazanica - Veselý)
MBS – Č. Brod 1:1 (Šťastný - Štefančík
Nelahozeves – Los Diablos 2:1 (Bláha, Herman - Antonín, ČK: Doubrava (Los Diablos))
Chloumek – Ještěr team 0:1 (Šimon)
MBS – Nelahozeves 1:1 (Vokoun - vlastní)
Č. Brod – Los Diablos 3:1 (Hubáček, Bolen, Štefančík - vlastní)
Wendy – Chloumek 1:1 (Kurzweil - Feigl)
Nelahozeves – Č. Brod 2:3 (Bednárik, J. Šnýdr - Štefančík 2, Kozlíček)

Tabulka:

1. SACÍ KOMANDO ČESKÝ BROD 6 5 1 21:9 23
2. E.C.I. VOŠURK NELAHOZEVES 6 2 4 17:13 20
3. JEŠTĚR TEAM MĚLNÍK 4 5 3 13:12 17

4. Los Diablos Mělník 4 3 5 14:21 15
5. MBS Mělník 3 5 4 13:13 14
6. HC Wendy Mělník 2 6 4 6:10 12
7. FK Chloumek 2 4 6 10:16 10

Střelci
7
– DVORNÝ Radim (Sacra Fuckra)
6 – ŠTEFANČÍK Michal (Č. Brod)
5 – ĎURINDA Andrej (Kojetice), KRATOCHVÍL Michal, HUBÁČEK David (Č. Brod), BÁZLER Miroslav (Chloumek), ŠIMÁČEK Petr (Nelahozeves), RAICHL Martin (Los Diablos)
4 – LOJEK Roman (Bill team), HENIG Petr (Nelahozeves), TICHÝ Slavoj ml. (MBS)
3 – ŠLEDR Ondřej, KOUTNÝ Lukáš, KOREC Michal (Kr. Vrutice), VERNEK Michal (Bill team), JAKUBEC Lukáš (Los Diablos), ŠŤASTNÝ Miroslav (MBS), ŠIMON Radek (Ještěr team), KURZWEIL Libor (Chloumek), KOZLÍČEK Miroslav (Č. Brod)

MARTIN BOUŠKA