Absence tří hráčů základní sestavy byla na hře Sokola v úvodu hodně znát. Hosté z Byšic šli brzy do vedení gólem Laudy z penalty a vše vypadalo na jejich jasnou záležitost.

Domácí ale po obdržené brance favoritovi hodně zatápěli. Hráči Sokola se sice dokázali dostat do šancí, ale v koncovce vyhořeli.

To hosté dokázali vytěžit z minima maximum a celkem pohodlně přidali do sítě gólmana Jíši do poločasu další dvě branky po trefách Pšeničky a Koutného.

Ve druhé půli obě mužstva prostřídala a hra ztratila na rychlosti. Domácí se neúnavně snažili o zteč byšické branky, hosté se zase spoléhali na rychlé brejky, po kterých se jejich hráči dokázali vytvořit solidní šance, ale také oni byli s koncovkou na štíru.

Novoveským se přece jen podařilo čtvrt hodiny před koncem snížit, ale na zvrat v utkání už neměli, i přes několik dobrých příležitostí, sílu.

Pohár tak patří po zásluze byšické Vitaně, která má právo účasti v krajském kole Českého poháru.

Nová Ves – Byšice 1:3 (0:3)

Branky: Mareš – Lauda z PK, Pšenička, Koutný. Rozhodčí: Bárta. ŽK: 2:3. Diváků: 40. První utkání 1:1.

Nová Ves: Jíša – Mareš, Schoř, R. Brejša ml., Došek, Emmer, Löffelmann, Martin Horák, Hemr, Michal Horák, J. Vancl (R. Brejša st., Šimek, Procházka, Hudeček). Byšice: Radiměřský – Huter, Kolínský, Beneš, Novák, Svačina, Manžel, Čermák, Pšenička, Lauda, Koutný (Slovák, Hudec, Mucska).