Od začátku sezony střídali Tišičtí dobré výkony se slabými. Nejdelší bodovou sérii se týmu podařilo udělat na podzim, třikrát v řadě klub odcházel z utkání jako vítěz.
Jenže pak přišel tvrdý náraz. Pět proher, jedna výhra. A ta byla v polovině listopadu prozatím poslední.

Jaro se týmu kouče Radka Zámečníka nevede už vůbec. Ze čtyř zápasů prohrál všechny v základní hrací době, nemá tedy ani bod. Navíc se Tišice „pyšní“ dost nepříznivým skóre 2:14.  „První dva zápasy se nám na jaře vůbec nepovedly. Špatný start jsme hned mohli odčinit zápasem s Velkým Borkem. Bohužel jsme ztroskotali na špatné koncovce. To je náš největší problém dodnes,“ lituje bídných výsledků trenér Radek Zámečník.

Poslední střetnutí s Dynamem Nelahozeves dopadlo pro Tišice prohrou 0:3. K tomu hráči Sokola obdrželi hned tři červené karty a kopali se proti nim tři penalty. „Na adresu rozhodčích se vůbec nebudu vyjadřovat. Ani nemohu. Pracujeme celý týden na tom, abychom dali kluky po předchozím víkendu psychicky dohromady,“ vrátil se Zámečník k zajímavému souboji.

Prejzek a Dokoupil nebudou moct nastoupit do zítřejšího utkání s rezervou Benátek. Trest si odpykává ještě Jakub Šulc. To už je pořádný zásah do základní sestavy. „Do zápasu budu muset asi nastoupit i já. Vůbec netuším, jak to poskládám. Klíčové hráče nemám k dispozici,“ prozradil Zámečník okolnosti sestavy.

S ohledem na postavení v tabulce jsou Benátky pro Tišice dobrým soupeřem na přerušení špatných výkonů, ale díky aktuálním potížím je favoritem spíše soupeř z Mladoboleslavska. „Bude to pro nás těžká sobota, ale naše hra jde pomalu nahoru. Od prvního jarního souboje se lepšíme. Vytváříme si šance, stačí je jen přetavit v góly,“ nabádá šéf lavičky oslabený kádr před důležitým utkáním.

Mužstvo se nevzdává ani přes to, že někdy bojuje i proti rozhodčímu. „Kluci mají i přes poslední výsledky chuť. Nevzdávají se, chtějí. My se rozhodně chceme zachránit a v soutěži pokračovat,“ dodal Zámečník na závěr.

Jan Pechánek