„Je to jednoduché, dostali jsme gól a sami ho nedokázali dát. Jak není Michal Hruška a Martin Vostřel, tak je mužstvo poloviční. Víme, že s postupem laškujeme a už nesmíme klopýtnout,“ uvědomují si v Kostelci slovy sekretáře Josefa Klímy.

„Soupeř nás od začátku tlačil a vypracoval si řadu šancí, ale i bez hráčů áčka jsme dobře bránili, podnikali brejky a jeden proměnili. Dost nás podržel brankář,“ popsal úspěšný recept trenér neratovického béčka Libor Kalina.

Zápas rozhodl hráč, který měl původně svými góly podpořit první tým v krajském přeboru. Teď je ale Tomáš Skopka vítanou posilou rezervy.

Ve Velkém Borku chtěli i po porážce od Kostelce pokračovat ve stoprocentních výkonech. Že ale ještě stáhnou ztrátu na čelo na úroveň zimní přestávky, sami nečekali. „Jsem překvapený, že to Kostelec tahle pustil, ale myslím, že ve zbylých kolech si uvědomí, co může ztratit, a neklopýtne (doma Dřísy, venku Lotos, doma Čečelice),“ nechal se slyšet trenér Slavie Jiří Vavřina.

Při utkání na Lotosu tentokrát na lavičce chyběl a možná proto z toho byla jen nejtěsnější výhra jeho svěřenců. „Spokojenost nebyla a výsledek zavání jistým podceněním, což by se nám stávat nemělo. Co mám informace, tak se hrálo na jednu stranu, ale opět jsme neproměňovali šance.“

Výsledek zápasu Vehlovic ve Dřísech nebylo těžké předem odhadnout. V předchozích šesti kolech totiž Vehlovičtí pravidelně střídali porážky s výhrami. Na řadě byla tentokrát první varianta. Branek se diváci dočkali až po změně stran. Vedení z penalty domácí navýšili druhým gólem, takže je nemusel mrzet ukázkový vlastní gól ze závěru zápasu.

Divácky atraktivní podívanounabídl duel tišického béčka s Liběchovem (4:4). Domácí v průběhu utkání vedli hned třikrát rozdílem dvou branek, za stavu 4:2 si ale dali vlastní gól a v závěru také hosté nepohrdli možností skórovat z penalty.

Remíza, i když na branky o dost chudší, se zrodila v Zárybech, kde hostovaly Mlékojedy.