V prvním poločase se hosté nechali zaskočit, po chybě obrany a následném centru, gólem Podzimka. Hosté ale dokázali v pravou chvíli zabrat a na vyrovnání přítomní diváci dlouho nečekali. Karlík si zpracoval na prsou odražený míč a přesnou střelou z osmnácti metrů vyrovnal.

Ve druhém poločase se domácí snažili strhnout vítězství na svou stranu, měli míč více na kopačkách, ale vyložené šanci si nevypracovali. Naopak hosté je ke konci utkání z brejků dvakrát ztrestali.

„Na začátku utkání jsme měli více ze hry. Bohužel ale po chybě obrany jsme zbytečně inkasovali. Naštěstí pro nás jsme brzy vyrovnali. Ve druhém poločase se domácí snažili o útočnou hru, což nám vyhovovalo. Dostávali jsme se do brejků a dva z nich se nám podařilo proměnit. Naše vítězství je zasloužené,“ řekl trenér Tišic Jaroslav Pasovský.

Bezno – Tišice 1:3 (1:1)

Branky: Podzimek – Karlík 2 , Temiak. ŽK: Mobius – Karda, T. Prejzek, K. Prejzek, Klíma. Tišice: Karda – O. John, Holomek, Brodský, Vítovec – Temiak, Karlík, K. Prejzek, Březina (60. Klíma) – T. Prejzek (46 Krupička), Brzoň.

Jaromír Hejna