Daniel Hnízdil znovu poskládal medailový tým

Ústí nad Labem - Mužstvo kolem brankáře Daniela Hnízdila s názvem JS Agency po loňském zisku turnajového zlata a několika individuálních ocenění znovu potvrdilo, že se mu v krásné sportovní hale v Ústí nad Labem daří. Tentokrát z toho bylo stříbro.

4.2.2011

Výběr Daniela Hnízdila, který na turnaji v Ústí vybojoval druhou příčku.Foto:

Mix fotbalistů nejen z Mělnicka se ocitl ve zřejmě nabitější ze dvou základních skupin, v šestičlenné konkurenci ovšem zaváhal pouze jednou a s přehledem postoupil do semifinále.

Dlouhou pouť turnajem nastartovala po dvou trefách v poslední minutě úvodní trochu šťastná výhra 6:5 nad patrně technicky nejlépe vybaveným mužstvem turnaje. Druhá výhra nad týmem Fast ČR naopak byla z kategorie jednoznačných (5:0).

V dalším utkání s pozdějším spolufinalistou Domy Litoměřice si Mělničtí takřka zajistili postup ze skupiny. Vítězství 3:2 se ovšem v divokém utkání nerodilo snadno. Za stavu 3:1 dostal brankář Hnízdil červenou za faul a do branky musel zárybský fotbalista Popelka. Ten svůj tým nečekaně podržel, když zlikvidoval hned čtyři penalty.

Úvodní porážku přinesl až následující duel proti Sonátě, ve kterém hráči JS Agency tahali za kratší konec v poměru 0:3. Skupinu pak zakončili šestibrankovou kanonádou ozdobenou čistým kontem.

V semifinále proti týmu FIEGE Hnízdil a spol. celý zápas prohrávali a obléhali branku soupeře. Vyrovnat a vynutit si alespoň penalty se jim podařilo až dvě minuty před koncem brankou Volfa. V poslední sérii rozstřelu se soupeř zmýlil a cesta do bojů o zlato tak byla volná.

Vyrovnané a dramatické do poslední chvíle bylo i finále. Úspěšnější v něm nakonec byli hráči Domy Litoměřice, kteří se prosadili dvě minuty před koncem ze standardní situace a zvítězili 1:0.

Před brankářem Hnízdilem, který na turnaji třikrát zavěsil přes celé hřiště, za stříbrný tým JS Agency nastoupili futsalista MCE Slaný Libor Volf (7 gólů), fotbalista Záryb Petr Popelka (1), bývalý hráč Olympiku nyní hrající fotbal za Zeleneč Václav Socher (7), futsalista Veltěže a fotbalista Mšena Hynek Tříška (2) a neregistrovaní Jaroslav Vydra, Vladimír Stibora a Tomáš Panýrek (2).

Voliči čekali na otevření volebních místností už čtvrt hodiny předem

Mělnicko /FOTOGALERIE/ – Voliči na Mělnicku netrpělivě čekají na výsledky letošních voleb s nadějí, že jim tentokrát zajistí poslance, pocházejícího přímo z jejich regionu. Při posledních volbách v roce 2013 totiž postrádalo právě Mělnicko domácího zástupce dolní komory parlamentu.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Mělník, Neratovice - Prohlédněte si miminka, která se nově narodila v mělnické a neratovické porodnici.

KRÁTCE: Dva zastupitelé podali demisi

Mělnicko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!