Neratovická šance ve Slaném
Neratovice/Byškovice v minulém kole poprvé naplno bodovaly a jsou z nejhoršího venku. V sobotním utkání mají velkou šanci na postup do klidného středu tabulky. Jejich další soupeř, Slaný, je určitě k poražení. „Minulé kolo jsme protrhli střeleckou smůlu a zvítězili jsme. Rádi bychom v tomto trendu pokračovali a přivezli body i ze Slaného,“ dodal trenér Neratovic Jiří Kafka.

Pokud si chce nelahozevské Dynamo zachovat šanci na postup, nesmí ztratit kontakt s čelem tabulky. Proto musí v neděli porazit na vlastním hřišti Zdice, které teprve v minulém kole poprvé v soutěži zvítězily.


Kaučuk zatím bez ztráty
Impozatní vstup do soutěže mají fotbalisté Kaučku Kralupy. Soutěží zatím procházejí jako nůž máslem a jejich víkendový hostitel – Koleč, by jim tuto jízdu také neměl překazit.


Do Lužce na okresní derby
Velice zajímavé derby uvidí diváci v Lužci, který přivítá ambiciózního nováčka z Řepína. Ten v minulém kole se štěstím obral o body Lysou a ani v tomto utkání nebude chtít vyjít naprázdno. „Do Lužce jedeme neprohrát, nějaký ten bodík určitě chceme. Otazník visí nad Štěpánkem a Slepičkou, kteří zatím po zranění naplno netrénovali,“ řekl vedoucí mužstva Řepína Jaroslav Urbánek.

Naopak domácí Lužec daroval první body Skalsku a v domácím utkání bude chtít zaváhání napravit. „K utkání nastoupíme kompletní, je to derby a v něm je všechno možné. Určitě ale chceme tři body,“ vzkazuje před zápasem trenér Lužce Vladimír Tauchman.

 

Dočká se i Mšeno?
Tuto otázku si kladou všichni mšenští příznivci před následujícím domácím utkáním se Skalskem. Pro domácí je to velice důležité utkání. V případě prohry by zůstali stále bez bodu a navíc by ztratili přímý kontakt s mužstvy před nimi.

 

Pšovka nesmí ztrácet
Pokud se chtějí hráči Pšovky rychle vrátit do A třídy, nesmí zbytečně prohrávat, tak jak se jim to stalo v Zelenči. „V poli jsme nehráli špatně. Jak prohlásil po utkání trenér Zelenče Jan Berger, lepší prohrál. Ale to je pro nás slabá útěcha. V sobotu s Beznem se hlavně musíme vyvarovat zbytečných chyb. Soupeř je určitě k poražení,“ předpokládá člen výboru Pšovky Petr Dušek.