Akce zaměřená na děti z mateřských škol a první a druhé třídy základních škol přivedla na libišské hřiště celkem 124 dětí, deset z nich se stalo členy Fotbalové asociace ČR. Po splnění úkolů, se kterými pomáhali trenéři Sokola i hráči prvního mužstva na čele s ex-ligistou Jaroslavem Škodou, si navíc odnesly sladké odměny.

„Je to nádhera vidět tolik dětí na fotbalovém hřišti, tolik radostných úsměvů… Je vidět, že děti to na hřišti baví. Je potřeba společně s rodiči pokračovat v tom, aby se nejednalo o jednorázovou akci, ale aby děti u sportu, potažmo u fotbalu zůstaly nastálo," hodnotil akci Vladimír Vávra, prezident fotbalového oddílu Sokola Libiš.

Pochvalně se o akci vyjádřil také trenér prvního mužstva Jiří Kabyl: „Jsem pro každou věc, která přivede děti k fotbalu. Chtěli jsme ukázat, že podobná akce se nemusí konat jen ve velkých městech, že bychom měli myslet také na nadšení lidí v menších obcích. Za sebe můžu říct, že jsem byl nadšený. Je úžasné pozorovat zápal dětí. Chtěl bych zároveň apelovat na rodiče, jestli to, že v některých oddílech není dostatek mládeže, je tím, že děti mají jiné zájmy nebo je to pohodlností nás dospělých…"

Libiš byla vůbec prvním místem ve Středočeském kraji, kde se projekt, jehož tváří je reprezentant Bořek Dočkal, zastavil. Posledním naopak bude v pondělí 29. září od 9.30 hodin Mělník.