FC Mělník připravuje už třetí ročník oblíbeného turnaje v malé kopané o Mělnický pohár. Hrát se bude v sobotu 17. července na umělé trávě třetí generace na Podolí. Mimo hlavní kategorie pořadatelé opět počítají i s turnajem pro ženy a dívky. Klání je určeno pro volně sestavená družstva, která tvoří pět hráčů v poli a brankář. Hrací systém a postupový klíč bude stanoven na základě počtu účastníků. Uzávěrka přihlášek je 14. července. Další podrobnosti na www.otsmelnik.wz.cz.

Memoriál Rosti Šťastného

Čtvrtý ročník turnaje v malé kopané s názvem Memoriál Rosti Šťastného vypukne ve Velkém Borku za účasti dvanácti mužstevvsobotu 26. června v 9.30 hodin.

Tsunami Cup

Až třicet fotbalových týmů si to o víkendu 24. a 25. července rozdá na hřišti v Dolních Beřkovicích v rámci jedenáctého ročníku turnaje v malé kopané Tsunami Cup. Hrát se bude podle pravidel Hanspaulské ligy (5+1). Po sobotních základních skupinách následují nedělní boje vyřazovacím způsobem. Pořadatelem je Sokol Dolní Beřkovice ve spolupráci s mužstvem šesté Hanspaulské ligy Tsunami 99. Zájemci o start získají další informace na telefonu 602 316 627 (Martin Líska), nebo elektronickou poštou na tsunami99@seznam.cz. Uzávěrka přihlášek je 28. června.

Memoriál KarlaSchütze

Vzpomínku letos zesnulého fotbalového činovníka Sokola hodlají v Zárybech uctít turnajem dospělých s názvem Memoriál Karla Schütze. Premiérový ročník se uskuteční v sobotu 10. července na hřišti Sokola. Předpokládaná účast je kolem deseti týmů. Hrát se bude na polovině hřiště s šesti hráči v poli a brankářem.

JS Agency select tour 2010

Futsalový klub SC Veltěž (Praha–východ) zve zájemce k účasti na sérii letních turnajů v malé kopané pod názvem JS Agency select tour 2010. Hrát se bude v termínech 26. června (Třemošnice), 3. července (Borová Lada), 10. července (Slavětín) a 17. července (Veltěž). Pro vítěze budou připraveny hodnotné ceny. Přihlášky a propozice turnajů na www.jsagency.cz. Patronem celé tour je Pražský svaz malého fotbalu.

Pokud pořádáte turnaj a chcete, aby se o něm dozvěděla sportovní veřejnost, pište na sport.melnicky@denik.cz, nebo volejte na 724 404 506!