Neratovičtí budou mít ve své další divizní sezoně ve skupině B za soupeře třináct týmů a začínají v sobotu na domácím stadionu, kde od 10.00 (starší) a 11.45 (mladší) přivítají béčko Mostu.

U obou neratovických týmů došlo po skončení minulé sezony k rošádám na trenérských postech, starší žáky nově vede dvojice Vladimír Kaňka – Jaroslav Langmajer, mladší žáky převzali Patrik Zeidler s Vítkem Šárou.

Soutěž začíná druhým kolem. To první se bude dohrávat na závěr podzimní části.

2. kolo: 14. – 15. 8.: FK Meteor Praha VIII – FK Teplice B, FK Junior Děčín – 1. FC Karlovy Vary, Junior Praha – SK Roudnice nad Labem, SK Kladno B – SK Rakovník, FK Ústí nad Labem – AFK Slavoj Podolí Praha, FK Neratovice – Byškovice – FK Baník Most B, FK Baník Sokolov – Bohemians 1905 B.

3. kolo: 21. – 22. 8.: Baník Most B – Baník Sokolov, Slavoj Podolí – Neratovice, FK Rakovník – FK Ústí, SK Roudnice – SK Kladno B, 1. FC Karlovy Vary – Junior Praha, Teplice B – Junior Děčín, Bohemians 1905 B – Meteor Praha.

4. kolo: 28. – 29. 8.: Meteor Praha – Děčín, Junior Praha – Teplice B, Kladno B – Karlovy Vary, Ústí – Roudnice, Neratovice – Rakovník, Sokolov – Podolí, Bohemians 1905 B – Most B.

5. kolo: 4. – 5. 9.: Most B – Meteor, Rakovník – Sokolov, Roudnice – Neratovice, Karlovy Vary – Ústí, Teplice B – Kladno B, Děčín – Junior Praha, Podolí – Bohemians 1905 B.

6. kolo: 11. – 12. 9.: Meteor – Junior Praha, Kladno B – Děčín, Ústí – Teplice B, Neratovice – Karlovy Vary, Sokolov – Roudnice, Most B – Podolí, Bohemians 1905 B – Rakovník.

7. kolo: 18. – 19. 9.: Podolí – Meteor, Rakovník – Most B, Karlovy Vary – Sokolov, Teplice B – Neratovice, Děčín – Ústí, Junior Praha – Kladno B, Roudnice – Bohemians 1905 B.

8. kolo: 25. – 26. 9.: Meteor – Kladno B, Ústí – Junior Praha, Neratovice – Děčín, Sokolov – Teplice B, Most B – Roudnice, Podolí – Rakovník, Bohemians 1905 B – Karlovy Vary.

9. kolo: 2. – 3. 10.: Rakovník – Meteor, Roudnice – Podolí, Karlovy Vary – Most B, Děčín – Sokolov, Junior Praha – Neratovice, Kladno B – Ústí, Teplice B – Bohemians 1905 B.

10. kolo: 9. – 10. 10.: Meteor – Ústí, Neratovice – Kladno B, Sokolov – Junior Praha, Most B – Teplice B, Podolí – K. Vary, Rakovník – Roudnice, Bohemians 1905 B – Jun. Děčín.

11. kolo: 16. – 17. 10.: Roudnice – Meteor, Karlovy Vary – Rakovník, Teplice B – Podolí, Děčín – Most B, Kladno B – Sokolov, Ústí – Neratovice, Junior Praha – Bohemians 1905 B.

12. kolo: 23. – 24. 10.: Meteor – Neratovice, Sokolov – Ústí, Most B – Junior Praha, Podolí – Děčín, Roudnice – Karlovy Vary, Bohemians 1905 B – Kladno B.

13. kolo: 30. – 31. 10.: Karlovy Vary – Meteor, Teplice B – Roudnice, Děčín – Rakovník, Junior Praha – Podolí, Kladno B – Most B, Neratovice – Sokolov, Ústí – Bohemians 1905 B.

1. kolo: 6. – 7. 11.: Sokolov – Meteor, Most B – Ústí, Podolí – Kladno B, Rakovník – Junior Praha, Roudnice – Děčín, Karlovy Vary – Teplice B, Bohemians 1905 B – Neratovice.

Ne všechny týmy hrají domácí utkání na svém hřišti a travnatém povrchu: Meteor (Bedřichovská), Roudnice (stadiom Pod lipou) Kladno B (Rozdělov), Bohemians B (Vítkov), Most B (Albrechtická), K. Vary (UMT Drahovice), Teplice B (Dubí), Junior Praha (UMT), Ústí (UMT), Sokolov (UMT).