Na hřišti nováčka I. A třídy se v sobotu 6. srpna představí tým internacionálů pražské Sparty. Její zápas s kralupskou starou gardou má posloužit k podpoře mládežnických týmů FK 1901.

Vykopávat se na stadionu V Olších bude ve 14 hodin. Předzápas od 10:15 hodin obstará generálka áčka, které týden před velkou mistrovskou premiérou v Novém Strašecí vyzve nováčka krajského přeboru Doksy. Na fotbalovou část pak naváže i hudební v podání kralupské kapely Amberlane.

Během uplynulého týdne se bývalé hvězdy letenského klubu představily v Kratonohách na Hradecku. V nabité sestavě nechyběla ani jarní kralupská opora Jiří Novotný a dále třeba Blažek, Fukal, Stracený, Hartig, Frýdek, Vrabec, Jeslínek, Koloušek, či Flachbart. Na fotogalerii z utkání se můžete podívat výše.

Na slavné hráče nedávné minulosti se pak mohou těšit také příznivci v Byšicích a okolí. O týden později, tedy v sobotu 13. srpna od 14.30 hodin, bude hostem jedenáctka Sokola Červené Janovice.

Tým z Kutnohorska má ve svém středu takové borce jako Tomáš Řepka, Roman Bednář, nebo Štěpán Kacafírek. Ten nastřílel v posledním odehraném ročníku na českých trávnících bezkonkurenčních osmdesát sedm gólů a výraznou měrou přispěl k hladkému postupu do okresního přeboru.

V Byšicích bude soupeřem domácí áčko, pro který půjde o předposlední duel před startem I. B třídy. Po utkání zahraje kapela JoJo Band a následovat bude taneční zábava.

V Kralupech je vstupné dobrovolné, v Byšicích činí 100 korun na odpolední i večerní program.