Více než polovinu z jedenáctičlenného startovního pole IV. B třídy tvoří mnohdy nevyzpytatelné rezervní týmy. Právě jim na jaře ukázaly záda Všestudy, přestože po podzimu ztrácely na čelo propastných devět bodů.

Určit předem okruh favoritů není snadné ani letos. Patřit by do něj určitě mohl i celek Sokola Spomyšl, který na jaře sestoupil ze třetí třídy.

Řada celků má ovšem dopředu jasno: „Sezonu bychom chtěli odehrát se ctí a tím zase alespoň o rok prodloužit účinkování Sokola v soutěži,“ říká například Martin Orgoník, sekretář Sokola Hostín, který v minulé sezoně s šestnáctibodovým ziskem pořadí skupiny uzavíral.

Podzimní program

1. KOLO: NE, 5. 9. 2010, 17.00: Cítov B – Spomyšl, Lužec B – Úžice, Dolany B - Chvatěruby B, Dřínov – Vraňany, Veltrusy B - Č. Kralupy B.

2. KOLO: NE, 12. 9. 2010, 17.00: Spomyšl - Č. Kralupy B, Vraňany - Veltrusy B, Chvatěruby B – Dřínov, Úžice - Dolany B, Hostín - Lužec B.

3. KOLO: NE, 19. 9. 2010, 16.30: Lužec B - Cítov B, Dolany B – Hostín, Dřínov – Úžice, Veltrusy B - Chvatěruby B, Č. Kralupy B – Vraňany.

4. KOLO: NE, 26. 9. 2010, 16.30: Spomyšl – Vraňany, Chvatěruby B - Č. Kralupy B, Úžice - Veltrusy B, Hostín – Dřínov, Cítov B - Dolany B.

5. KOLO: NE, 3. 10. 2010, 16.00: Lužec B – Spomyšl, Dřínov - Cítov B, Veltrusy B – Hostín, Č. Kralupy B – Úžice, Vraňany - Chvatěruby B.

6. KOLO: NE, 10. 10. 2010, 16.00: Spomyšl - Chvatěruby B, Úžice – Vraňany, Hostín - Č. Kralupy B, Cítov B - Veltrusy B, Lužec B - Dolany B.

7. KOLO: NE, 17. 10. 2010, 15.30: Dolany B – Spomyšl, Dřínov - Lužec B, Č. Kralupy B - Cítov B, Vraňany – Hostín, Chvatěruby B – Úžice.

8. KOLO: NE, 24. 10. 2010, 15.30: Spomyšl – Úžice, Hostín - Chvatěruby B, Cítov B – Vraňany, Lužec B - Veltrusy B, Dolany B – Dřínov.

9. KOLO: NE, 31. 10. 2010, 14.30: Dřínov – Spomyšl, Veltrusy B - Dolany B, Č. Kralupy B - Lužec B, Chvatěruby B - Cítov B, Úžice – Hostín.

10. KOLO: NE, 7. 11. 2010, 14.00: Spomyšl – Hostín, Cítov B – Úžice, Lužec B – Vraňany, Dolany B - Č. Kralupy B, Dřínov - Veltrusy B.

11. KOLO: NE, 14. 11. 2010, 14.00: Veltrusy B – Spomyšl, Č. Kralupy B – Dřínov, Vraňany - Dolany B, Chvatěruby B - Lužec B, Hostín - Cítov B.

Kdy hrají doma – sobota úředně: Dolany B, Vraňany, neděle úředně: Veltrusy B, Spomyšl, Č. Kralupy B, Dřínov, Chvatěruby B, Lužec B, Hostín, Cítov B, Úžice.