Ovčáry / V 21. kole fotbalové divize C přijede prověřit na jaře neporažené Ovčáry tým FK Dobrovice. Hosté podávají na jaře lepší výkony na hřištích soupeřů (6 bodů) než doma (0). V minulém kole sice prohráli v Převýšově 1:3, ale herně nebyli horší.

Nový trenér Milan Zahrádka, který už před časem v Dobrovici působil, se snaží ordinovat Dobrovici ofenzivní styl. Spoléhá přitom na brejkové hráče Boška a Miškovského, v záloze hrají zkušení Niklfeld a Maruška, obranu diriguje stoper Vladyka. Do branky byl po odchodu brankáře Krause získán z Xaverova zkušený Mašín.

Dobrovice ani do Ovčár nepřijede s obrannou taktikou, a protože se ocitá v pásmu sestupu, na který nebyla ve svém divizním působení žádný rok zvyklá, pojede s úmyslem získat alespoň bod a vybřednout ze sestupové propasti.

Domácí hodlají potvrdit tři body ze hřiště Holic. Jako vždy před vlastním publikem budou chtít hrát útočný, nátlakový fotbal a soupeře porazit. Trenér Pavel Janeček má drobné problémy se sestavou. Ve čtvrtek hlásil hned čtyři zraněné hráče, jejich jména si ale nechal pro sebe. „Jestliže hosté nezalezou do vápna, jak je u většiny soupeřů v Ovčárech zvykem, tak by se mohl hrát hezký fotbal,“ zve domácí kouč k návštěvě sobotního utkání.

DIVIZE C: Sokol Ovčáry (2. místo, 42 bodů) – FK Dobrovice (12., 21). Sobota 17 hodin. Na podzim 1:1.

PROGRAM VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ ZDE!!!