Pro novou sezonu budou vypadat tak, že Davida Königa doplní u A-týmu Lukáš Moravec, B-tým povede Josef Bartůněk a nově za Lukáše Moravce povede dorostenecký tým triumvirát Josef Fečo, Ondřej Morávek a Michal Zenkovič. „Mělo by se nám podařit znovu rozjet návaznost mezi jednotlivými týmy, kde to zejména v kritickém období sezony skřípalo," řekl trenér Dolan Lukáš Moravec.

Dolany skončily v okresním přeboru na posledním místě a padají tak do III. třídy. „S umístěním v tabulce nejsme spokojeni, nejde jen o sestup, ale i ostudu v podobě posledního místa v tabulce. Sešla se spousta negativních faktorů, od špatného přístupu hráčů, problémů s komunikací a v neposlední řadě i zranění či disciplinární tresty. V zápasech s týmy, kde jsme měli uspět, jsme předvedli nejhorší výkony v sezoně. Umístění tak bohužel odpovídalo situaci, která u nás nastala," vysvětlil Moravec.

V Dolanech větší změny v kádru neplánují. „Budeme se snažit pracovat s mladými hráči lépe než doposud a dávat jim příležitosti k rozvoji. Velký důraz budeme klást na disciplínu, která u nás byla v některých případech velkým problémem," dodal Moravec.

Letní příprava začne pro áčko, béčko i dorost stejně prvním tréninkem doma. „Hned 24. července se rozjede kolotoč domluvených ale ne zcela ještě potvrzených přípravných zápasů, namátkou Radonice, Řepín či FK Kralupy 1901. Vyvrcholením přípravy bude turnaj v Holubicích, kde slaví 85. výročí založení klubu. Tam se ukáže, jakou cestu jsme ušli a zda jdeme správným směrem," dodal Moravec.