Hostující Sokolov B uchránil od většího přídělu svými vynikajícími zákroky brankař.

Juniorka Sokolova posílená o čtyři hráče A mužstva od začátku dávala na vědomí, že si nepřijela jen zahrát fotbal, ale získat důležité body. Domácí po debaklu v Chomutově začali vzadu velmi pozorně a nepustili hosty k akcím v blízkosti pokutového území. A vyplatilo se. Velmi dobře začala pracovat záložní řada, která přesnými přihrávkami posílala útočníky do brejků, na které překvapená hostující obrana nestačila reagovat. V 10. minutě se po uvolnění Kalabiškou dostal k zakončení Jirásek a domácí vedli.

Hosté v přílišné snaze o vyrovnání kupili chyby. Jednu z nich ve 21. min. potrestal pohotový Válek, když nedal Bertelmanovi v brance hostí šanci 2:0 Dezorientovaní hosté se už do konce poločasu nevzpamatovali a jen velmi dobrý výkon brankaře zabránil vyššímu domácímu náskoku. Jen Jiráskovi zlikvidoval Bertelman v poslední čtvrthodině první půle čtyři vyložené šance.

Do druhé části hosté dvojnásobně vystřídali. Hra se v poli vyrovnala. Domácí ale nadále hráli se zabezpečenou obranou, která zbytečně nepouštěla útočníky hostí na dostřel. Co prošlo, likvidoval bezchybný Šídlo. Své umění musel ukázat v 78. minutě, kdy bravurně kryl přímý kop Kopřivy ze šestnácti metrů.

Libišský gólman se vyznamenal znovu ještě devět minut před koncem po rohu Nováka. Domácí se nepouštěli do bezhlavých akcí a dobře rozehrané utkání dovedli zaslouženě do vítězného konce. Hosté se představili jako snaživý a ambiciózní celek, postrádali ale lepší koncovku.

Branky: 10. Jirásek, 21. Válek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: Slezák - Duben, Vůjtěch. Diváků: 130. Libiš: Šídlo - Werner, Kabyl, Trojan, Bohdal - Žák (90. Špička), Kalabiška, Slezák, Kramer - Jirásek, Válek (89. Vinař).