Sedmé kolo fotbalové divize C bylo šťastné pro fotbalisty Ovčár, kteří si na své konto připsali zasloužené tři body. Hosté naopak nepřesvědčili.

Než se diváci usadili, otevřel skóre po centru Pechara dorážkou Maršner. Od tohoto momentu se odvíjelo dění celého prvního poločasu. Domácí dobře kombinovali a nadále nutili hosty k chybám. Vytvořili si několik šancí. Skóre se však neměnilo, přesto se tleskalo. Hyka přinutil obránce Šmída chybovat, ale jeho pokus alá Poborský se mezi tyče nevešel. Ještě blíž pojistce byl Pechar, ale placírkou dal vedle. Hyka pak chytře přenechal balon Douděrovi, ale gólman Petr v převýšovské bráně se nevyznamenal poprvé.

Po přestávce se hosté snažili vyrovnat. Čáru do rozpočtu jim však udělal po druhé žluté kartě stoper Milan Kopecký. I v deseti byli Převýšovští pilnější, k vážnějšímu zakončení se však nedostali. Maršner naopak mohl zvýšit, ale orazítkoval jen tyč. Když už se zdálo, že utkání skončí nejchudším rozdílem, střídající Chrdle po akci Hyky s Kreuzem měl dorážku na lopatě.

Branky: 2. Maršner, 83. Chrdle. Rozhodčí: Bacík. ŽK: Maršner, Kovařík, Kreuz, Hyka, Chrdle – Kopecký, Hrabík, Fejfar. Diváků: 275. Ovčáry: Straka – Matějček, Ondrák, Viskup, Kovařík – Pechar, Studený (85. Zahradníček), Kreuz, Maršner (80. Janda) – Hyka, Douděra (66. Chrdle).