Začátek zápasu byl pro hosty jako ze špatného snu. Ve druhé minutě po sérii chyb prohrávali. Pak ale hru vyrovnali a až do konce se hráldobrý fotbal s možnostmi na obou stranách.

V 17. minutě se po rohu pověsil do vzduchu Volf a hlavou srovnal. Pět minut před poločasem ale hosté opět zaspali při rozehrávce Příbrami a po teči jednoho zhráčů lovili ze sítěvlastní gól.

„O přestávce jsme si museli vyříkat, co máme hrát a jakých chyb se vyvarovat,“ uvedl neratovický trenér Pavel Stuchlý, co předcházelo hostujícímu vyrovnání. To přišlo pět minut před koncem, kdy se prosadil svým důrazem Lemarie.

„Narazili jsme na kvalitního soupeře, který po zásluze okupuje špičku skupiny a určitě patří ke žhavým kandidátům na krajský dorostenecký titul,“ hodnotil utkání trenér Neratovic a navázal: „My jsme tentokrát trochu zaostali za výborným výkonem z předešlého kola, ale i tak se naši hráči zavýkon nemusí stydět, vůli po dobrém výsledku rozhodně předvedli a dařilo se nám tím nahrazovat některé chyby ve hře. Bod je asi spravedlivý pro oba soupeře.“

Začátek zápasu zaspali také mladší dorostenci Neratovic, kteří dotahovali od páté minuty. Přes několik velkých možností se jim to povedlo až tři minuty před přestávkou, kdy za hranicí šestnáctky napřáhl Weiner. Střelecké trápení hostí tím ale neskončilo a rozhodující gól z hlavy Dokoupila padl až deset minut před koncem.

Starší: Sp. Příbram – Neratovice 2:2 (2:1) Branky Neratovic: Volf, Lemarie. Neratovice: Fidrant – Lelek, Šimandl, Volf, Šonský (33. Vála) – Kopejska (72. Palanský), Ryba, Rubeš (65. Lemarie), Havel – Gabčo, Šulc (77. Toman).
Mladší: Sp. Příbram – Neratovice 1:2 (1:1) Branky Neratovic: 37. Weiner, 70. Dokoupil. Neratovice: Prejsa – Vilda, Dokoupil, Stuchlý, Kostelníček – Dzimko, Kučera, Kohout (60. Pavlík), Weiner – Kettner, Prejza (70. Šuba).