Šlágr kola byl k vidění ve Velkém Borku, kam se dostavil vedoucí Brandýs, který v posledních devíti utkáních neztratil ani bod. Borek měl nástup jako hrom. Po půl hodině vedl 3:0. Otřesený lídr stačil v závěru půle snížit. Po obrátce domácí zvýšili na rozdíl tří branek, ale hosté bleskově odpověděli. V deseti dohrávající Brandýs se víc než na svůj výkon soustředil na diskuse s rozhodčím. V závěru přidal Borek pátý gól a po výborném výkonu deklasoval lídra.

Lužec se doma střetl s kralupskou Čechií. Průběh prvního poločasu byl identický jako v Borku. Hosté si brzy vypracovali třígólový náskok a polevili. Toho dokázal Lužec využít a do půle stihl snížit. Po změně stran měli mírně navrch domácí, kterým se povedlo vstřelit kontaktní branku. Kralupy však zabraly a dvěma slepenými góly v 70. minutě zápas rozhodly. Lužec už jen z penalty korigoval.

Nelehký úkol před sebou měly Byšice, protože zajížděly na půdu Nova Kladno, odkud se body nevozí. Hned ve 2. minutě se nedohodl byšický brankář s obráncem a Novo se ujalo vedení. Domácí byli mírně lepší, ale Vitaně se podařilo deset minut před přestávkou srovnat. Ve druhém dějství si Kladno udržovalo mírnou převahu, kterou dokázalo vyjádřit i gólově. Vstřelilo do hostující sítě tři branky a tři body si pohlídalo.

V Kladně se představily i Veltrusy, které se utkaly s tamní Spartou. Domácím se podařilo v úvodu vstřelit vedoucí branku. Hosty to ale nevykolejilo a začali Spartu přehrávat, ale k vyrovnání to nevedlo. Naopak domácí zvýšili na rozdíl dvou branek. Veltruští nastoupili do druhého poločasu s odhodláním vyrovnat a moc tomu nescházelo. Byli lepší a dokonce se jim podařilo snížit na 2:1, ovšem na kýžený bod už nedosáhli a zůstávají i nadále předposlední.

Sedmý Kaučuk hostil beznadějně poslední Klecany. Podle toho taky zápas vypadal. Kralupští našli recept na obranu hostů po čtvrthodině. Outsider si sice vypracoval několik slibných šancí, ale bez gólového efektu. Pět minut před koncem prvního dějství přidali domácí další branku. Ve druhé části Kaučuk hned po patnácti sekundách zvýšil na 3:0. Zbytek utkání byl již zcela v režii domácích. Klecany se pět minut před koncem dočkaly čestného gólu.

V. Borek – Brandýs 5:2 (3:1, b: Krajník 3, Paloušek, Vavřina – Bojkovič 2), Lužec – Č. Kralupy 3:5 (1:3, b: Novák 2, Raichl – Všolák 2, Kovář, Pokorný, Nový), Novo Kladno – Byšice 4:2 (1:1, b: Mračko 2, Fišer, Střeska – Korf, Lauda), Sp. Kladno – Veltrusy 2:1 (2:0, b: Procházka, Svoboda – Blahoš), K. Kralupy – Klecany 6:1 (2:0, b: Stegbauer 2, Simonics 2, Rubáš, Půček z pen. – Rybecký).